Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkik okt.28. körülre nem...

Akkik okt.28. körülre nem várjátok! Hogy bírjátok? Vannak bíztató jelek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 20:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

szia!


én 19.-re nem vártam, és nem is jött :)

De van kis fehér folyásom, és gyakran járok pisilni. És neked vannak tüntetid?

2009. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
* tüneteid? :)
2009. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
[link] Én 27-28 körül ne várom,a ciklusaim 30 naposak,bár múlt hónapba megviccelt.
2009. okt. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Nekem fáj a derekem, főleg amikor felkelek reggel, feszülnek a melleim, kicsit eresek. Bár most eléggé el vagyok kenődve, mert ezek valószínű menszis tünetetk. Ha nem jön meg szerdán reggel tesztelek.
2009. okt. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Jaj, akkor nem vagyok egyedül! Melleim annyira fájnak, hogy ha valami hozzáér, sikítani tudnék. Ez tök jó jel lenne, csak az a bibi, hogy a múltkori ciklusomban is középidőtől kezdve nagyon fájtak. Talán nem ennyire, de ez a Closty felturbózó hatásának is betudható. Sokat pisilek, de ez is mindíg van nálam. Szóval nem túl rózsás a helyzetem. Bár állítólag még nem is érezhetnénk (ha 29-e körül jönne meg) semmit. Szóval ezek vszínüleg nálam mensis tünetek. Bár olyat is hallottam, hogy gyakran a mensis és a babás tünetek meg is egyeznek, és csak ha nem jön meg, akkor derül ki hogy pocaklakó van.
2009. okt. 23. 10:09
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja, és elég "kréme" a folyásom. Persze, hogy azt is mondják, hogy ha baba van akkor szárazak. Hátha én leszek a kivétel :)
2009. okt. 23. 10:24
 7/33 anonim ***** válasza:
Szia! Hát jelek azok vannak, csak azt nem tudom, hogy minek a jele. Mensinek vagy babábak. Én az utóbbianak örülnék:-)) Melleim érzékenyek, olyan mintha a napon egy kicsit megégne, erek talán kicsit jobban látszódnak, de lehet, hogy csak én akarom, hogy látszódjon. A gyomrom olyan rossz, nem vagyok éhes, ha pedig mégis, akkor nem tudom, hogy mit is ennék. Nem fáj, csak olyan rossz érzés.Majd kiderül, remélem baba lesz:-))
2009. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Én most kicsit kivagyok, mert úgy tűnik, még peteérésem sem volt ebben a hóban. Pedig eddig olyan szép hőket produkáltam . De ebben a hónapban karót nyelt, és az ovutesztek sem mutatnak semmit, hacsak nem akkor volt, amikor nem teszteltem. a tojcsi sem tudom, mire véljem, mondjatok valami okosat!

[link]

2009. okt. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Sajna a görbékhez nem értek. Én nem tudok vezetni hőgörbét, mert min. kétszer mindíg felkelek éjszaka, pisilek meg ilyenek, úgyhogy én ezt buktam. Ne keseredj el, néha van, hogy nincs peteérés, de ha eddig volt, akkor nem hiszem, hogy gond van, vagy esetleg volt ciklusod elején egy spontán peteérésed, és lehet meg is fogant a pici :) Így legyen!!! Nekem ebben a hónapban volt először peteérésem másfél év után, úgyhogy gondolhatod! PCOS vagyok, volt műtétem, de nem hozta meg a várt eredményt, úgyhogy a hócipőm már tele van a dologgal!!!!
2009. okt. 24. 09:48
 10/33 anonim ***** válasza:
Hát, akkor neked is kitartást, és remélem, hamarosan mindnyájan boldog pocakosok leszünk.
2009. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!