Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legkésőbb hány nappal az...

Legkésőbb hány nappal az együttlét után érdemes még tesztelni? 20 napja voltunk együtt.

Figyelt kérdés

Eddigi teszt negatív, de hátha...

mensi nincs, émelygés van


2011. máj. 3. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Hány naposak a ciklusaid, és hány napja késik. Szerintem ezek mérvadóbbak, mint hogy hány napja volt az együttlét. Mondjuk 20 nap alatt már be kellett volna ágyazódnia, ha volt megtermékenyülés, de sok minden lehet. Mondjuk a spermák még 3 napig életképesek, és akkorra érik a petéd, megtermékenyülés, azután 12 nap lehet a beágyazódás, és még csak azután mutatják ki a tesztek...

Szóval, ha késik a mensid, 2-3 nap múlva próbálhatsz újra tesztelni.

Kívánom, hogy olyan eredményt kapj, amilyenre vágysz!

2011. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát 20 nap után már szerintem ki kellene mutatni. Nagy átlagban már peteérés után 14.-15. napon kimutatja, még ha halványan is. Nekem együttlét után 11. napon kimutatta!
2011. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!