Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 1 hete késik a mensim, ma...

Már 1 hete késik a mensim, ma csináltam 2 tesztet, mindkettő negatív. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A hőm már vagy 3 hete magasan van, 37 fok körül és néha fájdogál a méhem és jobban ki is domborodik illetve a petefészkem szúr. És tiszta ragya lettem az elmúlt hetekben, ami eddig nem voltam. Azt hittem teljesen azt éreztem, hogy babánk lesz. Állítólag ezt meg lehet érezni. Vagy akkor mégsem?
2009. márc. 8. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
várjál pár napot és tesztelj megint. van akinek csak 6-7 hetesen mutatja ki.
2009. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is késett, majdnem egy hetet. Én nem éreztem, hogy baba lenne, fájt a hasam, szurkált, ragyásodtam, magas volt a hőm, a vélt beágyazódás idejében pecsételgettem. Aztán ma reggel kiborultam, utána rögtön tudtam, hogy ma meg fog jönni. Elkezdtem takarítani, aztán éreztem, hogy megindul. 3 tesztem is negatív lett.

Remélem Neked babád lesz és nem jön meg. Mi most készülünk az inszemre, nem szokott késni. Hát pont most...

2009. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj szegény:( Remélem legközelebb sikerül nektek. Köszönöm a bíztatást. Olyan fura, én nem érzem hogy meg akarna jönni. Viszont estére mindig úgy felpuffad a hasam, mint egy lufi.
2009. márc. 9. 09:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött :S :(
2009. márc. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!