Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensim egy hete késik. Két...

A mensim egy hete késik. Két terhességi tesztet csináltam, mindkettő negatív lett. Az egyik Gabrielle a másik Lily. Terhességre utaló tüneteim nincsenek. Kezdek aggódni hogy mi a bajom, vagy mi lehet, dokihoz csak kedden megyek. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj keddig ,ha bízol a dokidban Ő mindent megvizsgál és elmondja mi a ,,baj,,vagy nembaj.Lehet késői ovuból baba ami nem régen ágyazódott be, a teszt azért nem mutatja még.
2009. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most várj. A doki ultrhanaggal és vérvizsgálattal meg tudja állapítani, hogy terhes vagy-e, vagy sem. Az normális, ha a teszt most még negatívat mutat, olvastam itt olyan nőről, akinek csak a nyolcadik héten lett pozitív a tesztje.


Vagy csak szimplán sztresszelsz, és azért késik. Nekem volt egyszer, hogy nem is voltam együtt a párommal, mégis késett hat napot. Persze nem lettem terhes, mert mitől lettem volna...

2009. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt csak egy valószínű helyzetet mutat, még akkor is ha pozitív, a biztos az amit az orvos mond.
2009. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!