Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek ERŐS ovulációs fájdalma...

Akinek ERŐS ovulációs fájdalma volt, leírná részletesen hogy érezte, pontosan hol érezte a fájdalmat, meddig érezte, kísérte-e vérzés. Stb?

Figyelt kérdés

És még néhány kérdés:


1.Szerintetek hormonzavarnál megjöhet nagyjából pontosan a menstruáció?

2.És hormonzavarnál előfordulhat erőteljes görcsölés? 3.Mitől alakulhat ki hormonzavar, ha eddig minden rendben volt és semmilyen gyógyszert (ami bezavarhatna) nem szedtünk - azaz a semmitől is kialakulhat egyszer csak egy hormonzavar??


Bocsi a sok kérdés miatt, de ezekre mindenre szeretnék pontos válaszokat kapni, mert nagyon érdekelne! Köszönöm!


2011. máj. 4. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam az ovu fájdalom a petefészkeknél szúró fájdalom.

1. Nekem hormonzavarom van megint,és már volt is akkor pontosan megjött, most minden hónapban megjön 1-2 nap eltéréssel,de ez attól is függ milyen fajta hormonzavar,melyik hormonnal-hormonokkal van baj.

2.Az orvosom szerint az erős mennstruációs görcs hormonbajtól van.(amikor kezelték a bajom utána nem görcsöltem annyira,a progeszteronom volt alacsony és valószínű most is)

3.Hormonzavar szerintem bármitől lehet stressz,hízás,fogyás stb.(legalábbis én úgy tudom).

2011. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. máj. 4. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak az ovus fájdalomra tudok válaszolni.

Nekem ált. 3 napig fájdogál főleg a bal petefészkem de van, hogy a jobb oldalt is érzem ezzel együtt, meg szurkál egész nap az alhasam. Vérzésem soha nem volt még ilyenkor.

2011. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Jöhetnek még a válaszok!

2011. máj. 5. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem sugárzó a fájdalom, a csípőmbe és a lábamba. soha nem szedtem gyógyszert, 3 kihordott terhesség után is visszaállt az a jellegű fájdalom. majdnem erősebb, mint a menstruációs fájdalom. nem tudok róla, hogy lenne hormonzavarom. a ciklusaim pontosak.

a pajzsmirigyedet nézesd meg, az erős stressz hatás miatt túlműködésbe kezdhet. ha terhes szeretnél lenni, de nem jön össze, ez is az oka lehet

2011. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet zavar a fog gátlótól pl.
2014. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!