Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tavaly nov. Be volt egy...

Tavaly nov. Be volt egy vetélésem-művi. Befejezés lett a vége! Mikor ajánlott a kövi babát bevállalni? Erős darabos vérzés normális még most is?

Figyelt kérdés
h minden rendben és kaptam Ergam cseppet, utánna persze minden jó volt és most dec.31. -én megint megjött elég jó volt a mennyisége is de tegnap ota ujra darabos vérzésem van, igaz már nem annyira ijesztő mint multkor! A 6 hetes vizsgálaton voltam minden rendben találtak! A kérdéseim a következők lennének: normális ez a menzi? Ha babát szeretnénk mikortol ajánlott?
2011. jan. 4. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a nőgyógyásztól kérdezném. Méghozzá attól, akihez jársz! Hátha már szedhetnél vitamint, vagy más gyógykészítményt ami hasznodra lehet!
2011. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kétszer is voltam azóta nőgyógyászomnál és szerinte minden rendbe van és normális...hát nem tudom ha vkivel ilyen elöfordult leirhatná a tapasztalatát!

baba vállalásrol meg legalább fél évet mondott amit én sokallok ha minden rendben van!!!!

2011. jan. 4. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, szívesen segítenék, én csak az ötletemet írtam le.

Ha a későbbiekben szükséged van a terhesgondozással vagy gyermekneveléssel kapcsolatos válaszokra, keress meg, abban jártasabb vagyok :)


Sok sikert!

2011. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia, mi is átestünk ezen,szept. 3án volt a műtéti befejezés, azóta minden oké, nekünk 4-6 hónapot mondott a doki,letelt a 4 hó így hát neki is ugrottunk, tegnapelőtt óta. szerintem ha minden oké 3-4 hónapot elég ha vártok, de igen ezt a dokitok, és majdhogynem te érzed a legjobban.a darabos vérzés ha nagyon aggaszt menni vissza a dokihoz, nekem azt mondták mikor elhagytam a kórházat, ha darabos a vérzés, vagy lázam rögtön menjek vissza.

mennyi idős terhes voltál mikor megtörtént? én 6 hetes.:/

2011. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,5 éve volt spontán vetélésem művi befejezéssel.

Ha jól emlékszem, teljesen normális, hogy az első két mensi alkalmával erősebb, darabosabb vérzés tapasztalható.

Nekem anno a dokim azt javasolta, hogy továbbra is szedjem a terhesvitamint, amit így a vetélés után abba sem hagytam. 3 hónapot kellett várnunk a következő próbálkozásig, akkor viszont elsőre sikerült (és minden rendben is volt végig).

Sok sikert!

2011. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem...ha kérdésem lesz neked fogok irni! és köszönöm a válaszokat!

jah...13 hetes voltam amikor műtéttel befejezték!

24 éves vagyok soha nem volt ilyen problémám( se terhes nem voltam, se abortuszom nem volt SOHA)!

és azért kicsit butus vagyok ilyenekhez!

hiába mentem vissza a nőgyogyászomhoz azt mondta rendben van és normális ez a vérzés mert tisztulok!

2011. jan. 4. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
21.48as vagyok. nagyon sajnálom elhiheted én sem voltam még terhes és nekem sem volt abortuszom, én is 24 vagyok. tiszta ideg leszek ha belegondolok abba h mások csak potyogtatják a babákat, mi meg mennyit megszenvedünk. kitartást kívánok, lelkierőt, mihamarabbi babásodást.:D
2011. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

21:48! nagyon sajnálom ami veled töretént...de hát igazad van más abortuszról abortuszra jár és potyogtatja a babákat !!!!

és akik meg szeretnénk nem sikerül! számos példa van rá, hogy iszik cigizik az anyuka és semmi problémája nincs a terhességel...bezzeg én egyiket sem, minden vizsgálatra elmentem söt plusz uh.t is kértem ...na erre tessék!!!

szeretnénk babát de május elött nem merem bevállani!

minden jót és további szép napot!

2011. jan. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!