Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 héttel 2...

Nemvárt előtt 1 héttel 2 napig barnázgatás (piros is). Lehet ez beágyazódás? Hány napig kell hogy tartson, ha az?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet beágyazódás. Nekem két napig tartott, harmadik nap pozitívat teszteltem. Nekem megdobta a hőmet is, 36.9,36.8 voltam ezen a két napon, előtte 36.5 volt 12 napig. A teszt napján, leesett 36.7-re és ezt tartottam onnantól kezdve.

Van akinek tovább tart, akár 4-5 napig is, szurkolok neked :)

2011. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A beágyazódás során pecsételö vérzés léphet fel, ha az embrió eléri az anyai vérereket a méhben. Ez kb. egy héttel az ovuláció után következhet be. Természetesen e nélkül a vérzés nélkül is lehet valaki terhes. És sajnos nem minden pecsételö vérzés, amely a ciklus második felében lép fel, utal egy esetleges beágyazódásra, hanem sok esetben ez egy sárgatest elégtelenség jele. A terhesség esetén a hömérséklet 18 napnál tovább marad megemelkedett. "


[link]

2011. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
25 naposak a ciklusaim, elvileg szerdára nem várom. Tünetem nincs, se barnázás, ami mensi előtt 2 napig szokott tartani.
2011. máj. 9. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!