Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól tudja megállapítani...

Mikortól tudja megállapítani az orvos leghamarabb a terhességet/hüvelyi UH-val/?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt 1-2 nappal már volt 2 poz. tesztem,elmentem orvoshoz,de még nem látott semmit....
2011. máj. 6. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen
2011. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ahogy az első is írta.
2011. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csoda,ha még nem látott semmit/kb.4hetesen/,tehát még reménykedhetek,hogy 2 hét múlva már lesz ott valaki:)
2011. máj. 6. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Először én is 4-5hetesen voltam,de nem látott semmit,majd következő héten mentem akkor már látta a babát és mondta,hogy 5-6hetes vagyok!
2011. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó,most azért megnyugtattál;)
2011. máj. 6. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

4+5 hetesen nekem már 9mm petezsákom volt! Ettől még simán lehet,hogy nálad nem látott semmit!

Megvastagodott nyálkarhártyát sem látott egyébként?

2011. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél én is ilyen lelkes voltam :). Elmentem a pozi tesztet követő napon, és a doki röhögött egy jot. Megallapította, hogy volt peteérésem - sargatestet latott - megvastagodott a méhnyalkahartya, de semmi egyéb. Majd 2 hét múlva mentem vissza, és akkor mar ott volt a babo is. Masodik gyereknél rutinosan mar csak a 7. héten mentem, a harmadiknal pedig a 9. héten. Tudom, hogy kívancsi az ember, de a csalodasok miatt azért érdemes megvarni a menszit követő 2 hetet. Akkor mar mozizni is lehet :D
2011. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!