Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menzeszelt terhessége...

Aki menzeszelt terhessége első pár hónapjában, vagy végig, az mikor és honnan tudta meg hogy mégis babás? Az orvos ultrahangon kívül miből tudja megállapítani, ha az uh még nem mutat semmit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb akkor is kiderül. A többségnek azért sem mennyiségében, sem jellegében nem hasonlít a vérzés a megszokotthoz, és ez gyanússá teszi a dolgot. A kereskedelmi forgalomban kapható tesztek 5-6 nappal hamarabb "látják" már a terhességet, mint ahogy azt a dokik ultrahanggal igazolni tudják. A vélt fogamzástól számított 20-25 napon belül már látszik az ultrahangon a terhesség. Ha még sem lát semmit a doki, akkor vizeletből vagy vérből laborban ki lehet mutatni a HCG-t.
2009. ápr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem az utolsó terhességemben végig megvolt.Az első 2-3 hónapban egy kicsit kevesebb,szinte csak maszatoló jellegű.Csináltam egy tesztet,pozitiv lett.Elmentem a dokihoz,megvizsgált,azt mondta nem érez semmit.Aztán 1 hónap múlva visszamentem,hogy nagyot nőtt a hasam.Akkor UH-on is megnézett és kiderült,hogy már 20 hetes vagyok!Nagyon örültem és már csak a baba érdekelt!
2009. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hm..utolsó válaszoló : 20hetes? Akkor már nem lehet elvetetni ugye? Én voltam uh-n, nem látott semmit, tesztem negatív lett (asszem csinálok újat jövőhéten, mert elég rég csináltam az előzőket) és a múlthónapi menzim késett 1 hetet, most megjott4nappal hamarabb megjött, de szinte feleannyi vérzésem sincs, mint szokott + fehér túrós váladékszerűségem van már lassan 5napja. Én nem szeretnék gyereket még! (érettségi és fősuli előtt 18évesen) Nagyon félek és mostanában nagyon érzékeny vagyok és megnövekedett az étvágyam -néha megszokott, mikor milyen korszakom van :S És máskor comb+fenékre híztam, most meg a hasam nő és remélem, h a kajától, nem babától!

Tesztnek már biztosat kellene mutatni, ugye? Ha március 7-én volt a dolog? És a vérvétel hogy van? Lehet kérni pl. a háziorvostól is? És ha igen, h kell, mire vegye le a nővérke?

2009. ápr. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!