Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 21 napi vérvételen tsh:1,527...

A 21 napi vérvételen tsh:1,527 Fsh:4,36 össztradiol:98, 0 Lh:10,28 progreszteron 7,2 Tesztoszteron:0,64 Prolaktin:17,47 Ezek milyen eredmények mit mutatnak? Csak jövő héten tudok orvoshoz menni és kiváncsi lennék.

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtalálod a határértékeket. Igazából nem csak a határértékek hanem egyes hormonok egymáshoz viszonyított aránya is számít.

2009. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Belinkelek neked egy-két oldalt ahol megtudod nézni az eredményt , mivel igy sokat nem tudonu rá mondani mert ahány labor annyi fajta érték és nem tudjuk milyen egységben van neked ez az érték hogy U/l , vagy mlU/l stb de én erre azt mondanám hogy biztos volt péd ha az lh értékből indulok ki mivel magas az lh szinted , de a progeszteron meg alacsony de ez nem biztos mivel nem tusom milyen érték, de itt az oldalakon utána tudsz nézni.de az pco gyanúra ad okot mivel az lh értéked magasabb mint az fsh és kb egyforma értéknek kell lennie.

A tesztoszteron (férfi hormon az jó).


[link]

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni.

Mielöbbi babásodást.

Egyébként mit mondott a doki az eredményedre?

2009. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az eredményt hoztam el jövő héten tudok dokihoz menni.
2009. márc. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!