Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hol méri a hőjét?

Ki hol méri a hőjét?

Figyelt kérdés

Én a hónaljban kezdtem el mérni 2 napja higanyos hőmérővel. Ez jó, vagy jobb lenne a digitális?

Tapasztaltokat szeretnék hallani.

Köszönöm.


2009. márc. 9. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász javasolta hogy csakis nyelv alatt digitálissal csipogás után még megvárva a 2. csipogást is!!!
2009. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én digitálissal kezdtem szájban, de nagyon cikkcakkos görbém lett. Majd váltottam hagyományos hőmérőre (szintén szájban) és az már teljesen más adatokat mért. A digitális hőmérő azt jelezte, hogy valami hormonproblémám lehet, de a vérvizsgálat cáfolta és hagyományos hőmérő is ...
2009. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a szájban, nyelv alatt, higanyossal, minimum 5 percig. Nekem bevált; egy év után babás lettem. :D
2009. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyelv alatt higanyossal 5 percig.

Hónaljban nem hiteles az eredmény, nyelv alatt mérd te is.

2009. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,én nem régen kezdtem el a hőmérőzést,digitálissal és nyelv alatt.Minden reggel 8kor,még az ágyban mozdulatlanul mérek és a csipogás végéig bent tartom a hőmérőt.Nekem normális a görbém.
2009. márc. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én digitálissal mérem és hüvelyben minden reggel 6kor , nekem ez jött be.
2009. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elkezdtem én is szájban mérni, remélem hasznos lesz! :)
2009. márc. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!