Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszem és decapeptyl inekció...

Inszem és decapeptyl inekció után a hőgörbétek hogy alakul? Van valaki aki méri a hőjét?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, hogy nem indul el felfele a hőm pedig megrepedtek a tüszők. Lehet az injekció hatása? Choragonnál nem volt ilyen problémám.
2010. júl. 20. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ebben az időszakban ne idegesítsd magad a hőmérőzéssel, mert nem tudhatod milyen hatású ez a szuri. Én is kaptam ilyen injekciókat de akkor még hőmérőzést sem csináltam. Minnél jobban figyeled magad csak stresszelsz és ezért nem fog összejönni. Bízz az orvosban és ne mérd a hődet. Augusztusban megyek én is konzultációra utána kezdem a programot. Tesóproject. Nekem sikerült az első lombik ezekkel a szurikkal. Úgyhogy ne mérj. Nagyon drukkolok.

2010. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi most olvastam vissza, hogy inszem nem lombik Neharagudj:-'

De a válasz nem változik tényleg ne mérd.

2010. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Lehet tényleg elrakom a hőmérőt, most már úgyis szedem az utrot, az meg alapból megemeli a hőt. Ti hova mentek konzultációra?
2010. júl. 20. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a Kaáliba Győrbe, viszem az egész paksamétát. Ez a sok papír már lassan több időt vesz igénybe mint maga a stimuláció. Szörnyű. Na akkor remélem a hőmérőd már a fiók fenekén van és sok gyümölcsöt eszel és sokat iszol. :-))

És mikor kell tesztelned?

2010. júl. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Igyekszem. 30-án megyek vissza Tapolcára, ott lesz a teszt. Szuper, hogy az első lombik sikerült! Szorítok, hogy most is így legyen!
2010. júl. 20. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon drukkolok neked. Annyira örülnék ha sikerülne a babátok. Majd írj ám.
2010. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia. Ma voltam Tapolcán. Sajnos negatív lett a teszt. :( Talán majd legközelebb. Szorítok, hogy nektek megint elsőre sikerüljön. Kitartás!
2010. júl. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!