Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? Inszemin...

Megnéznétek a görbém? Inszeminációm volt 26. -án.

Figyelt kérdés
Lehet belőle valami?
2011. máj. 6. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lemaradt a görbe.
2011. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]


bocsi :-)

2011. máj. 6. 21:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szorítok,szerintem lehet,maradjon így a hőd,megy a drukk!!!
2011. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Huh. Én nemrég kezdtem el a hőmérőzést és az én görbém is majdnem pontosan ilyen. Vasárnap körül (+-2-3 nap) esedékes a mensim. Lehet, h én is...? Nekem nem volt beavatkozás, csak jó hosszú ideje nem védekezünk.
2011. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,szorítok!
2011. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Kapsz progeszteron pótlást? Duphastont, vagy utrogestant?

Mert azok is fent tarthatják a hőt. :-(

2011. máj. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ebből bármi lehetséges! Igazából úgyis a végén leszünk okosabbak, ha nem jön a mensi.

Drukkolok!


Manka!

Miért kéne progi pótlás? Csakúgy kérésre nem ad a doki progit, mert én úgy gondolom szükségem lenne rá! Én is úgy érzem kéne nekem...de nem adott!! Mondta hogy többet árthat mint használ, ha csak úgy progi pótló gyógyszert adnak! Nem játék ez...azt mondta. Mesélt is erről nekem egy történetet, hogy volt, hogy adtak egy nőnek csakúgy, a baba meg is maradt, megszületett, de emiatt valamilyen betegséggel/rendellenességgel született. Szóval a természet tudja a dolgát, ki vagyunk mi találva. A természet szelektál! Rá kell bízni! Nem szabad megtartani azt, ami valójában nem életképes! Csak abban az esetben ha átmentünk a kivizsgálásokon és ez alapján kiderül, tényleg a hormonjainkkal van a gáz és nem azért, mert a baba nem lenne életképes! Na, abban az esetben írhat progit, addig nem!

2011. máj. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, már páran elmagyaráztuk neked, hogy kicsit életképtelel a dokid állítása. Beteg baba nem fog megmaradni progeszterontól sem. Ha pedig megmarad, akkor progeszteron nélkül sem menne el.

De ezt most hagyjuk...


Kérdező, drukkolok, szép a görbéd, de ebből még bármi lehet!

2011. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Akkor valószínűleg hazudott nekem a doki a történetével...

Amúgy nem csak ő mondta, több helyen is olvastam róla, na de mindegy.

Hagyjuk.

2011. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

persze hogy kaptam. Utrogestan hüvelytablettát használok. Írtam is, hogy inszemináció volt. Azután általában adnak.


Akkor nem is számít, hogy milyen a görbém? Mert attól is fent lenne akkor is ha nem lenne baba?

2011. máj. 7. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!