Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probléma lehet teherbeesésénél...

Probléma lehet teherbeesésénél a mensi előtt 2-3napig napi 3-4szer barnás folyásom van? Nem jelentős mennyiség, tisztasági elég.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen is, meg nem is. Van, aki barnázik mensi előtt és mégis sikerül teherbe esni, és van, akinek nem!

Ha nem jön a baba, akkor érdemes dokival konzultálni!

2011. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A barnázás lehet ártalmatlan, de utalhat progeszteron hiányra. Nálam ez utóbbi miatt történik. Én is 2 napig szoktam mensi előtt.

El kellene menned egy hormon vérvétlere. A ciklusod 3. és 21. napján vesznek vért. Ennek az eredménye fog választ adni Neked! Ha progi hiány, jobb kezelni!

De én pl kétszer is teherbe tudtam esni, csak sajnos egyik baba sem maradt velem. Mostmár tudjuk, ha terhes leszek újra, a pozi teszttől kapni fogok pótlást!


Remélem tudtam segíteni!! :-)


A lényeg az, hogy menj el vérvételre!!!


Puszi!

2011. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!