Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 4 nappal már...

Nemvárt előtt 4 nappal már tele vagyok tünetekkel, de a teszt negatív (xEpil), vegyek másikat, vagy fogadjam el, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 tesztet csináltam,mind negatív.

Nekem meg mondhatnám,hoyg egyértelmű tüneteim vannak.


Olyan dolgoktól undorodom,amitől eddig nem (szagok,ízek),iszonyatos étvégyam van,állandóan ég a gyomrom és szédelgek,néha "nyom" az alhasam (úgy értem nem fáj csak olyan mint mielőtt meg szokott jönni).


2011. máj. 7. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Túl korán teszteltél! Vegyél 10-est azzal próbáld meg holnap reggel első vizeletből! De 25-össel nem várt előtt nem érdemes én úgy gondolom!
2011. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tünetekre sajnos nem szabad alapozni... semmit nem jelentenek (tapasztalat:).

Amikor pozi lett a tesztem nekem nem volt tünetem csak annyi hogy nem jött meg...

Egyébként ha 4 napod van még a nemvártig azért is lehetnek negatívak a tesztek mert korán teszteltél.

Várd meg amíg késik és akkor tesztelj!

2011. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Csak azért merészeltem tesztelni,mert első terhességemnél 5 nappal nemvárt előtt időn túli pozitívam volt,és 4 nappal nemvárt előtt pedig időn belüli halvány pozitívam.


Igaz,nem xEpil volt,hanem Clearblue (ami elvileg még annyira sem érzékeny mint az xEpil,mert az 50-es).

2011. máj. 7. 15:27
 4/18 A kérdező kommentje:

A legnagyobb bajom,hoyg mindehol csak 25-ös teszteket lehet kapni.

xEpil,Gbariel,Clearblue a választék a környék összes patikájában és bevásárló központjában.

2011. máj. 7. 15:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Amazon 10-es kérdezz rá hátha van!
2011. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Türelem.4 nap múlva,vagy inkább pár napra rá tesztelj,az a biztos.A tüneteket ilyenkor simán beképzeli az ember lánya,ha nagyon vágyik a babára.
2011. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hali. 10-est kapsz Vaterán, teszveszen. Ha pesti vagy, tudok egy jó kontaktot. Nagyon rugalmas, biztos hamar tudnátok talizni. :)

Szurkolok, hogy babás légy! :)

2011. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az X-epil erre nem alkalmas, rá is van írva, hogy mikor kell vele tesztelni. Nekem a nemvárt napján is halványbb volt, mint a Medi-lab 2 nappal előtte.
2011. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az x-epil egy nagy ....Én azzal teszteltem és nem akarta kimutatni.Egy másikkal rögtön ki jött a második csík.De 4 nappal előtte tényleg csak egy nagyon érzékeny teszt mutatja ki.Még nincs veszve semmi.Nekem a nem várt után 3 nappal lett előszőr két csíkos.Attól függ mikor volt a peteérésed.Nekem később.
2011. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Medi-Lab elég korán kimutatja,nekem pl.nemvárt előtt 4 nappal már halványan ugyan ,de kimutatta.

Próbáld meg ezzel kb. 2nap múlva és tényleg a reggeli tesztelés a legjobb.

2011. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!