Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több mint 13 napja késik...

Több mint 13 napja késik lehetek terhes ilyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
sziasztok.a menstruációm általában 28 napra jön meg de a múlt hónapban 35.napra jött meg!most a 28napos ciklusnál március 29.én kellet volna megjönnie de semmi!! a 35 napos ciklusnál pedig 5.én eddig semmi.egyszer volt egy olyan görcsöm amikor azt hittem hogy na most jön(t)meg de azóta csak néha egy kicsi (éppen semmi) fájás hogy megjönne.reggelente van egy kis hányingerem és amin eddig nem sértődtem meg azon most igen folyton vannak hőhullámaim is ha valaki tudna valamit mondani azt megköszönném:) de csak normális válaszokat kérek köszi
2011. ápr. 8. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akár terhes is lehetsz, de nem biztos, vegyél egy terhességi tesztet és kiderül. A tüneteid alapján LEHET, hogy pozitív lesz! Akár már most is megcsinálhatod, mert ha baba van akkor legalább egy halvány poz-nak kell lennie.

Írd majd meg, hogy mi lett!

2011. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, okosabbat senki nem tud neked mondani. Nem lát senki beléd.
2011. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül! Akár lehetsz terhes is!
2011. ápr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tünetek lehetnek hormonproblémától, vagy akár babától is.

Teszt, és mindenképpen doki. Ha pozi, akkor 2 hét múlva érdemes, ha negatív, akkor minél hamarabb mész hozzá, annál hamarabb derül ki mi okozza a késést.

2011. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet baba is de hormongond is.


Elmesélem velem mi volt:

Általában 30 naposak voltak a ciklusaim. Az utolsó mensim 43 napra jött meg. A következő időpontja után 1 nappal (31cn) pozit teszteltem 25-ös teszttel. Ma vagyok 6 hetes :)


A helyedben tesztelnék. Tudom, hogy nem akarsz csalódni, de jobb biztosra menni :)


Drukkolok, hogy az legyen amit szeretnél.

2011. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a hányingernek és a fura szagoknak amiket érzek annak mi köze lehet a hormonproblémához?
2011. ápr. 8. 11:51
 7/12 A kérdező kommentje:
melyik az a terhességi teszt ami biztosan kimutatja hogy mi a helyzet?ha terhes vagyok akkor gondolom nem érezhetek néha menstruációhoz hasonló görcsöket szúrkálásokat?
2011. ápr. 8. 11:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia! Saját tapasztalat, hogy érezhetsz menstruációhoz hasonló tüneteket kora terhesen is. Ez semmi rosszat nem jelent gyerekre nézve ált.

Tesztről: Nekem olcsó Roszmanos is bevált pedig korán néztem, másnak drágább, de csak 2. tesztre. Szerintem a hormonok mennyiségétől meg egyéntől is függ.

2011. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi akkor nem nagyon aggodok:)szeretném ha kisbabánk lenne már csak ő hiányzik a boldogságunkhoz:)
2011. ápr. 8. 12:12
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és ha terhes vagyok miért érzek menstruációhoz hasonló tüneteket?
2011. ápr. 8. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!