Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinél volt ilyen: az egyik...

Kinél volt ilyen: az egyik első "gyanús jel" a babára, hogy nem fájt és nem feszült a mell, pedig máskor meg mindig fájt mensi előtt?

Figyelt kérdés

És ez jelezte a babát...

Tudom hogy többnyire fordítva szokott lenni, hogy jobban fáj a mell mensi előtt, ha baba van. Na de olyan lehetséges, hogy akinek mensi előtt fájt, amikor teherbeesett akkor meg nem fájt? (Esetleg csak nemvárt után kezdett el fájni, de előtte még nem?)


2011. máj. 7. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány nap múlva esedékes a nem várt?
2011. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
6
2011. máj. 7. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel terhesség esetén a progeszteron hormon miatt fáj a mell, így lehet, hogy alacsonyabb a hormonszinted, és ezért nem fáj, de ez a nemvárt után megváltozik, ha minden rendben.

Tehát ez alapján bármi lehet, de 3-4 nap múlva tesztelj egy érzékeny teszttel. Nekem a nem várt előtt már 4 nappal + volt.

2011. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Tesztelni csak akkor tesztelnék ha már késik a mensi, vagy ha más!

Igen, ezt én is tudtam, hogy alacsony a progiszintem most egy kicsit, látszik a görbémen, nem olyan, mint lenni szokott sajnos meg pecsételgetek wc papíron néha. :(

De remélem ez nem zárja ki azt, hogy most sikerült...

2011. máj. 7. 18:09
 5/8 A kérdező kommentje:
még azt hozzátenném a melleimmel kapcsolatban, hogy a bimbók legközepe fehér és megjelentek a bimbóudvaron apró pici pöttyök...
2011. máj. 7. 18:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Na újra megugrott a hőm, most már szép magas megint. :) Hátha beindul jobban ez a progreszteron hormon. :)
2011. máj. 8. 09:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit a bimbóról írtál, az lehet jó jel, olvastam is, és nekem is van . Remélem poz. lesz, írd majd meg!
2011. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben majd megírom, hogy megjön-e a mensim. Most már nagyon nem hiányzik, nagyon várjuk már a kisbabánkat!
2011. máj. 8. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!