Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igyam tovább a palástfű teát?...

Igyam tovább a palástfű teát? A cickafark bekavart a ciklusaimba, de a palástfűnek is van ilyen hatása?

Figyelt kérdés
Ittam januárban a cickafarkot PÉ-ig, aztán palástfüvet és hormongyógyszert is kaptam, hogy segtsen, ha baba van. Nem lett baba, viszont a menszim nem jött meg normálisan. Most nem tudom, hogy a gyógyszer miatt, vagy a teák miatt és nem tudom, mit csináljak. Most márciusban megjött normálisan, de a cickafarkról sokaktól hallottam, hogy összezavarta a ciklust (nekem is mindig rendben volt eddig). A palástfűnek is van ilyen hatása, mert azt innám továbbra is, ha nem zavar be semmit.
2009. márc. 10. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
palástfünek nincs mellékhatása söt nekem multhonapban 2 napal hamarabb jött meg.2 honapja iszom a cickafarkot 1 honapig és ma pozitivat teszteltem hajnalban. 6 honap probálkozás után jött össze a baba:))))))))))))))
2009. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 honapja iszom a palástfü teát 1 honapig ittam a cickafarkot elözö válaszolo vagyok.
2009. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy a palástfüvet megtartom, de a cickafarkot nem merem.
2009. márc. 10. 08:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 14 hónapja nem jön a manó, ezért én is elkezdtem inni a palástfüvet 3 hónapja. Az biztos, hogy segít, mert a mensinél láttam, hogy nagy darabokban válik le a nyálkahártyám, tehát vastagít.

Most ebben a hónapban gondoltam kipróbálom mellé a cickafarkat. Hát igen. Szabályos ciklusok stb. Most késett 5 napot. Jöttek a tünetek én meg reménykedtem. tegnap meg megjött jó erősen. Szóval szerintem bekavart, mert a peteérésemet is hő alapján simán meg tudom állapítani. Régebben ellenőriztem ovu teszttel, de már azt is elhagytam. Most az is elég furcsa volt pé környékén.

Én holnap már ameddőségibe megyek. Hála 1 hónapja kaptam időpontot. Mindenképp rákérdezek ezekre a teákra. Ha gondolod megírom mit mondtak.

2009. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, légyszi írd meg, előre is köszi. Én is kérdeztem a nődokimat a teákról, de azt mondta ártani nem árt, de nem is használ. Kérdés, hogy akinek sikerült, a tea segített-e vagy csak pont akkor sikerült, amikor itta. Mindegy, lényeg a + teszt! Azt hiszem én meg maradok a palástfűnél, aztán majd meglátjuk mi lesz
2009. márc. 10. 10:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Rendben akkor megírom.

Én ezt a hónapot most pihentetem. Így is már 3 hónap volt a palást, a cickát meg én is hagyom. Igazából kíváncsiságból kezdtem el, hátha. De ugye eddig semmi. Lehet ha a manó akar jönni nem ezektől fog. Ez talán nekünk egy újabb kapaszkodó.:(

Szorítok Neked.:)

2009. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is szorítok Neked és remélem, mihamarabb sikerül mindkettőnknek! :)
2009. márc. 10. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szóval kérdeztem a teákat. Azt mondta a doki, hogyha teljesen szabályos a ciklus tehát nem 30-40 napra jön meg hanem viszonylag egyformán ami az ember saját szervezetének normális akkor a cickafark nem kéne. Igaz ezek csak teák, de amíg ugye nem voltak gyógyszerek ezek a teák voltak azok. Így valamilyen "gyógyszer" tartalmuk van. Azt mondta ha kipróbáltam 1x a cickafarkat és nálam gondot okozott azt hagyjam a továbbiakban. Ha nem akkor végül is nem jelent gondot. Ha meg az embernek ciklus problémái vannak inkább forduljon orvoshoz egy kis "igazi" gyógyszeres rásegítésre, meg persze az állandó ellenőrzés mellett működik.

A palástfűről nem mondott ilyet. Hisz az magába a ciklusba nem kavar be. Csak erősíti a méhnyálkahártyát. Olyan hatása van mint a gyógyszernek amit a dokik is felírnak, csak persze nem olyan erős meg hatásos, de az ártani nem árt.

Szóval ennyit tudok mondani. Én ebben a hónapban hagyok mindent. Úgyis állítólag 3 havonta kell egy kis pihi. Jövő héten megyek petevezető átfújásra. Szóval most lesz rásegítés remélem. És nem az derül ki hogy minden el van veszve.


Nagyon szorítok Neked, hogy sikerüljön mielőbb zebracsíkosat produkálni a reggeli első pisiből.:)


Puszi G

2009. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megírtad. :)

Én most a málnelevelet akarom kipróbálni, bár már a 8. napon vagyok, de állítólag lehet itt is kezdeni. Utána PÉ-től palástfű, aztán meglátjuk. :)

Én is szorítok Neked és remélem mihamarabb sikerül mind2nknak. :)

Á

2009. márc. 13. 08:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Málnalevelet nem próbáltam, de ha van kedved írd meg lett-e valamilyen hatása. Hátha sok lúd disznót győz és az egyik dolog végre segíteni fog.


Szorítok Neked. G

2009. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!