Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy teherbe...

Mennyi az esélye hogy teherbe esek, ha a barátomnak a kezzemmel csináltam és miközben sikosítot vittem fel a péniszére ő is segített és utána hozzám ért az ujja hegyével?

Figyelt kérdés

14. napjában vagyok a ciklusomnak.

Elöre is köszönöm!


2008. febr. 15. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a levegőn a spermium elpusztul én úgy gondolom, hogy nem kell aggódnod. De lehet, hogy nem jól értettem a kérdést?
2008. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ugy tudom levegőn is életben maradnak egy ideig... Ugyan tényleg épp csak hozzám ért, belém nem hatolt az ujjával, de volt már egy abortuszom, mikor nem tudtuk hogy hogyan eshettem teherbe és már ettől is nagyon félek...
2008. febr. 15. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy az esélye,de ha már volt egy abortuszod,jobban is odafigyelhetnétek,el kellene kerülni az ilyen szituációkat.Ráadásul a peteérés is most lehet nagyjából nálad.Egy kézmosás jobb megoldás,mint egy abortusz.
2008. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég egyszerű a válasz mint amilyen a kérdés.

Ha gyereket akarsz akkor ne igy csináld mert nemigazán fog ilyen módon összejönni!

2008. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan volt abortuszod? Mit csináltatok előtte?
2008. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!