Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még remény? Van esély,...

Van még remény? Van esély, hogy nem fog megjönni vagy a csökkenő mellfájdalom=csökkenő progeszteron szint már a közelgő menszit jelzi?

Figyelt kérdés

A hőm szépen fent van ma reggel is 37 volt. A melleim viszont eddig elég érzékenyek voltak ma reggel óta viszont kevésbé. Azok véleményére lennék kíváncsi akik voltak hasonló helyzetben.

Holnapra(május 9-re) nem várom.


2011. máj. 8. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből mensi lesz, sajnálom. :(

Én csak a saját tapasztalatom miatt írom ezt, mert nekem amikor már csökken a mellfájdalom, másnapra mindig meg is jön, eddig mindig így volt legalábbis és hiába volt nagyon biztató a görbém, akkoris megjött és csak később, fokozatosan csökkent le a hő, mikor már mensiztem...:(

De mindenesetre drukkolok neked, hogy nálad ne így legyen!

Írd meg hogy mi lett a vége, kiváncsi vagyok.

2011. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! általában igen,sajnos a mensi közeledtét jelzi, de... saját példám, mindkettő friss fél éven belüli. augusztusban babát vártam, a mensihez közeledvén érzékenyek voltak a melleim,majd mintha enyhültek volna, csupán oldalt fájt, utána inkább teltek lettek,amit nem is annyira én,mint párom vett észre:)és mégis kisbabát vártam,igaz sajnos méhenkívüli lettem,még a petevezetékemet is eltávolították,de ez később történt,ahogy nőtt a pici. a másik a múlt hónaphoz kötődik, itt is mellérzékenység volt elég erősen, majd enyhült, sőt már el is temettem a hónapot, sírtam, aztán megint erősödött a nem várt idejében a mellérzékenység, és láss csodát, nem várt napján erős pozitívat teszteltem. sajnos most is elveszítettem a picit, elvetéltem,de a mellfájdalom látod nem lehet tipikus jel. ha erre apelláltam volna, bizony nem gondoltam volna,hogy babát várunk. Igaz, ahogy írta, itt enyhült, de utána visszaerősödött ,nem is inkább fájt,mint érzékeny lett, hason sem bírtam feküdni. drukkolok.
2011. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Kedves második válaszoló!

De jó hogy ezt megírtad!! :) Akkor még tovább is lehet reménykedni ha bekövetkezik a mellfájdalom enyhülése, mert ezek szerint pár nappal utána újra beerősödhet ha ott a baba vagy hasonlók, tehát még akkor sincs veszve semmi!

2011. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem most megint elkezdett fájni, úgyhogy reménykedem, mivel a remény hal meg utoljára:)

Majd írok, hogy mi lett!

2011. máj. 8. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia, teszteltél? Gratulálhatunk?:)
2011. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen! Tegnap este és ma reggel is POZITÍV!!!!!

Igaz Rosszmannos Lilly teszt, de vettem ma ClearBlue-t.

2011. máj. 10. 09:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Húúú, GRATULÁLOK!!!! Ez fantasztikus!:) Nekem is sajnos elmúlt a mellfájdalmam, holnapra vagy holnap utánra nem várom. Most egy kis reményt adtál, bár nem élem bele magam, mert mindig csalódom:(

De neked nagyon sok boldogságot kívánok!!!:) Vigyázz magatokra!

2011. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem minden rendben lesz!

Neked is szorítok, majd írj!

2011. máj. 10. 10:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Én is GRATULÁLOK Neked!!! Most akkor itt a példád azt mutatja, hogy ha nem fáj a mellünk már, akkor is van még remény!!! :)) Ez eléggé hasznos volt a számomra, addig kell reménykedni amíg nem jön a mensi úgy látom!! :) Tényleg az lehet a legbiztosabb jel, ha nem jön a mensi.

2011. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia! gratulálok, látod én a saját példámat hoztam neked,én is babát vártam mind2x amikor enyhült, majd újra érzékeny lett a mellem, és most itt a te példád is:) még1x nagyon gratula!!!!
2011. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!