Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek abban, hogy azért nem...

Hisztek abban, hogy azért nem jön össze a baba, mert az első babavárásomnál nem kívántam, hogy megszülessen és így bűntet az ég?

Figyelt kérdés

Amikor először teherbe estem párommal már szerettünk volna babát, de egyszeri alkalommal lefeküdtem a régi párommal, akivel védekeztünk ugyan gumival, de csak a végén vette fel és így nem 100% volt a biztonság. Körülbelül akkor volt peteérésem, amikor vele voltam együtt, így mikor + lett a tesztem, tudtam, hogy az övé. Nem akartam hazugságban élni, és a mostani páromat szerettem, imádtam, így azt kívántam, ha nem a páromé, akkor ne maradjon meg a baba, És 8 hetesen missed ab lett a vége. Azóta hiába várjuk, nem jön össze.

Kérlek, ne ítéljetek el, megvolt rá az okom, hogy megtörtént a dolog. De néha már azon filózom, hogy nem akartam akkor a babát, hogy ne kelljen hazugságban élnem a saját hülyeségem miatt, és most ezért nem lehetek anya. Vélemény?


2009. márc. 10. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem ez butaság hogy azért nem jön mert az elsőt nem szeretted volna .

Én nem itéllek el mert csak te tudod hogy miért kellett igy döntened de mert ha már igy alakult akkor inkább jobb hogy elment mintsem hogy egy életen át hazudnod kelljen én megértelek.

Problémádra visszatérve , mikor volt ez a vetélés?

Lehet hogy nem tisztultál ki teljesen és valami ott maradt és azért nem jön?

Volt gyogykaprásod a vetélés miatt?

Azóta voltál már orvosnál hogy megvizsgálja hogy nincs-e komoly baj mert azért biztos hogy nem azért ment el az első babád sem mert azt szeretted volna hanem valami testi baj volt az oka lehet hogy ezt kikéne vizsgáltatnod, és irtad hogy a volt párodtól estél teherbe az is lehet hogy a mostani párodnak bajvan a spermájával őt nem vizsgálták ki?

Mióta próbálkoztok?

Ciklusaid rendszeresek?

Görbéd nincs?

2009. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak babona. Nálatok is mukodik a Murphy torvénye ha nem akarod besikerul ha meg vágyol rá azért se. Fel a fejjel ha egyszer már sikerult fog sikerulni legkozelebb is! Csak egy kicsit várat magára. Jó idobe jókor kell egyutt lenni hogy minden feltétel adott legyen a siker érdekében. Ha magad koré szeded a rossz gondolatokat csak ártasz vele. Pozitív hozzáállás és meglásd nemsokára boldog anyuka leszel!
2009. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tavaly májusban volt a műtéti vég, utána 3 hónap szünet és minden ok volt. Januárban voltam utoljára dokinál, minden ok. Ráromat még nem vizsgálták, mert decemberben is estem teherbe, de az rögtön el is ment, nem ágyazódott be. Az első meg nem ment el, hanem nem volt életképes, ezt mondták. Ciklusaim 30 naposak általában, de februárban nem volt peteérésem és normális menszeszem sem és most 21 napra megjött normálisan. Most épp megvan, de a februári görbémet be tudom rakni, ha az számít.
2009. márc. 10. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Az én véleményem, h előbb a lelkeden kellene könnyíteni, s mind ezt elmondani a mostani párodnak, addig stresszes leszel s baba se jön lehet ezért.Fő az őszinteség.
2009. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és szeptember óta próbálkozunk, ciklusaim mindig rendben voltak, most volt csak ez a kis malőr, mert a doki rá akart segíteni Duphastonnal a dologra és jól nem jött meg csak barnáztam utána.
2009. márc. 10. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,hogy lelkiismeret-furdalásod legyen!Mindenkinek vannak apró titkai,amiről nem tud a másik,az nem is fáj!Ne ezen aggódj!Most kaptam egy jó ötletet teherbeesésre:Málnalevéltea középidőig,utánna palástfűtea+Kutyapóz!Én is kipróbálom,hátha végre összejön a baba!Ne keseregj,nézz előre!:)Sok sikert!
2009. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinem talan stresszelsz, esetleg a parodnak nincs olyan jo spermaja, mint a masik sracnak volt, ezert nem jon ossze a baba. De ez meg nem annyira sok ido, hogy elkeseredjel. Amikor mar hosszu evek ota nem jelentkezik a baba, az kellemetlenebb.

Legyetek egyutt minel tobbet, es ne stresszelj, vard a babat, o tudja mikor kell jonnie! Ne erolkodj, nem jo, bizd a veletlenre, szerintem mindig akkor sikerul. Amikor ragorcsolsz, es az egyuttletek is arrol szolnak, hogy na, most akkor baby, nem jon ossze. Csak lazan, sikerulni fog.

2009. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!