Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja próbálkozunk a...

4 hónapja próbálkozunk a párommal (34 éves vagyok),19-ére nem várom, együtt voltunk a megfelelő napokon. Mekkora az esély, hogy most összejön a baba?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért van az, hogy elnehezültek, és duzzadtak a melleim, tegnap pedig megszédültem pár pillanatig. Gondolom, hogy nem terhességi tünetek, és lehet hogy butaságnak hangzik, de nem lehet, hogy a 28 napos méhpempő kúra miatt extra peteérésem lehetett?
2011. máj. 8. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A szédülés és a mell duzzadás simán lehet terhességi tünet.
2011. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szóval akkor reménykedhetek..
2011. máj. 8. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Ilyen erős szédülésem + hányinger + erőteljes görcs nekem is volt, kiváncsi vagyok hogy miért lehetett...ahogy számolom akkortájt volt nálam is a szédülés, mint most neked.

Drukkolok, hogy babásak legyünk! :)

2011. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Remélem, pozitívat teszteltek majd, légyszi, írjátok meg, hogy sikerült e!?

Szurkolok nektek!

Nekem pont így kezdődött.

Mell feszülés, szédülés, állandó mindjárt megjön érzés. Aztán a nem várt utáni 11. napon mertem tesztelni. Hát az az érzés, mikor elő jött a második csík... :)

Aztán abból a 2 csíkból hatalmas pocak és 6 héttel ezelőtt egy kis csoda lányka született!. :D

Kívánom, hogy minél előbb átélhessétek ezt az egészet ti is!

2011. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató válaszokat Mindenkinek. Nekem azért furcsa, mert elviekben a peteérésem 5-én kellett, hogy legyen. Hányinger nem társul mellé. Drukkolok Nektek, csak olyan messze van még a nem várt időpontja.
2011. máj. 8. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

úgy örülök neked, mivel én is pont 19-re nem várom és mi is próbálkozunk teherbe esni


nálam a tünetek pont a tiéddel ellentétesek.

nekem többször volt enyhe hányinger de csak rövid ideig jelentkezik és el is múlik utána

a hasam abszolut nem fáj, nem görcsölget, mint mikor akarna jönni

a melleim viszont gyengébben érzékenyek,mint menstruáció előtt

szóval elég zavarosak ezek a jelek de reménykedem


majd szólj vissza ,hogy végül mi lett veletek

mikor fogsz tesztelni?

2011. máj. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nagy esélye van, hogy sikerült. Én szintén nem várom 20-ra, de nálam semmi tünet, még a mellem sem fáj, mint peteérés után szokott. Mivel minden hónapban produkálok újabb tüneteket, vagy kevesebbet, nem reménykedek. De hátha most sikerül mindannyiunknak!
2011. máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is 19-re nem várom. Nekem az ovulációm volt ebben a hónapban rendkívüli, görcsöltem, fájt a hasam alja, mintha le akarna szakadni. Akcióba is léptünk, remélem jókor. Azóta azonban nincsenek tüneteim, annyi csak, hogy fáradtabb vagyok a szokottnál.

Drukkolok nektek, írjatok, ha bármi van!

2011. máj. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én tiszta szívből drukkolok Mindannyiunknak, hogy ezúttal sikerült:) Félek, hogy meg fog jönni 19-én, de a cicim nem úgy feszül, ahogy szokott....nem fáj két oldalt, csak elnehezült és feszül...enyi. De nem fáj..Eddig meg szokott!! Ennyire becsap a saját testem, vagy így megtréfál a természet? Kívánom a lgjobbakat Minden babaát váró társaimnak!
2011. máj. 9. 23:32
 10/12 anonim ***** válasza:

19:23-as vagyok:

Reménykedjünk amíg nem jön a mensi. Nekem még 3 nap van a nemvártig. Én rettentően félek hogy megint meg fog jönni, mert néha rózsaszín a wc papír. :( De nem mindig, de most reggel ébredésnél ilyen volt. Előtte 2 napig semmi nem volt azelőtt 5 napig meg szintén ezt a pecsételést tapasztaltam. Én ma nagyon elszomorodtam, amikor reggel ilyen lett újra a papír. :(( Én úgy érzem mensi lesz belőle megint. Valószínű nem tudott megtapadni a baba, azért voltam olyan rosszul az egyik nap, azért volt az az erős görcsölés szédüléssel hányingerrel, (ez nem mindennapos dolog volt, soha nem éreztem még ilyet).

2011. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!