Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utobbi par honapban, észre...

Az utobbi par honapban, észre vettem, hogy csak három napig menstrualok. Igy kevesebb esélyem lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mindig 5-6 napig tartott a menzim, most meg lerövidült. Három nap utan megszünik, es még barnázás sem fordul elö.
2011. máj. 9. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy pont így lesz a jó!

Igen, előfordulnak hogy vannak változások és másképp működik a ciklus. Nálam is vannak most változások. De szerintem ez nem zárja ki azt, hogy kevesebb lenne az esélyed a terhességre! A természet tudja a dolgát!

2011. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben 3-4 napos mensim volt, ráadásul kevés. Most próbálkoztunk először a babával, és elsőre össze is jött. Ha van peteérésed, tök mindegy milyen hosszú a vérzésed!
2011. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: amúgy nekem meg max. 2 napig szokott tartani a mensi, de én nem bánom. :)
2011. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat ez nagyon biztato. Már egy jo ideje probalkozunk,es meg nem jött össze a dolog .
2011. máj. 9. 09:35
 5/5 Zsanett 24 ***** válasza:
Én 6 évig szedtem a Tri-Regolt,abbahagytam és azóta 28-30 napos a ciklusom de csak 2-3 napig tart és nagyon kevés!Babát szeretnénk és énis félek hogy emiatt nem fog sikerülni:( most vasárnapra "nemvárom",remélem babás leszek!
2011. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!