Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnál babát 23 évesen a...

Vállalnál babát 23 évesen a 25 éves pároddal?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolat, 4,5 éves együttélés, lakás, kocsi, pénzügyek rendben.
2011. máj. 9. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én vállalnék. De ezt csak ti tudhatjátok :)
2011. máj. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Persze, csak kíváncsi vagyok a véleményekre... mert a mai világban azt hallani mindenhol, hogy 30-on felül vállalnak a párok gyereket, és csak a 'kisebbség' szül a 20-on évei elején... de mi szeretnénk fiatal szülők lenni, nagyon vágyunk rá, és sajnos egy betegség miatt is kellene már babát szülnöm...
2011. máj. 9. 10:07
 3/18 anonim ***** válasza:
Természetesen vállalnék!Mi 24 évesen házasodtunk össze(bár persze akkor is volt,aki azt mondta,milyen fiatalok vagyunk hozzá) és 25 évesen lettem terhes,de ha lett volna hamarabb lakásunk,hamarabb is vállaltuk volna.Mi 8 év után házasodtunk össze.Azóta a 2. babánkat várjuk.szóval ha minden adott,mire várnátok?Hajrá!:)
2011. máj. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

23 vagyok,párom 26,4 éve együtt,2 éve együtt is lakunk,feltételek adottak

de nincs az az isten amiért én 5-6 éven belül szülnék...szerencsére párom sem erőlteti,hogy hamarabb


de én a karrierista,egosita nőfajta vagyok:)


de ha nektek jó most egy gyerek,akkor hajrá

2011. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Naná,hogy vállalnék.Nagyon irigyellek,én is fiatalon szerettem volna szülni,de sajna máshogy hozta az élet.
2011. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

Elmondom az én véleményem, de csak ez a saját véleményem és tapasztalatom.

Faluban lakom, sok férfi ismerősöm van, részben páromnak köszönhetően is. Én 24 éves vagyok, magamat eléggé felkészültnek érzem egy babára, de ezt a korosztályom férfi tagjairól nem mondhatom el. Van egy pár 26-28 éves fiú barátom, akik még péntek-szombaton keményen a diszkókat nyomják. Sőt van két 30 éves ismerősöm is, akik 1 illetve 2 gyerekkel vállnak a feleségüktől, mennek szét az élettársukról, mert úgy érzik túl gyors volt a gyermek vállalás és élni szeretnének.

Ezeknek a tapasztalatoknak a tudatában nem mernék belevágni a családalapításba. Főként, hogy azt írod 6 éve együtt vagytok, 19 éves kora óta mellette vagy. Mi lesz, ha ő is úgy dönt, hogy ki szeretné magát élni? Jó, hogy van lakás és kocsi, de ha nincs bizalom, szeretett, egyetértés, akkor megette a fene, és ez majd csak akkor derül ki, ha már ott a gyerek.

Ne járj úgy, ahogy az én barátaim/ismerőseim. Szívből kívánok neked nagyon sok boldogságot, de én legalább 2-3 évet várnék azzal a babával.

Barátnőm 7 évig volt együtt a barátjával, ő 24 éves, a srác 25. Szétmentek, mert a fiú még bulizni akart, a lány pedig már nem.

2011. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen, minden további nélkül.

Én is szerettem volna ilyen fiatalon babát, de nekem akkor nem volt olyan párkapcsolatom, ahova jöhetett volna a pici!

A kisebbség a huszonévei elején már a 3. és többedik gyermekeit szüli sajnos, de ez most nem tartozik ide.

Ez ne tartson vissza titeket!

2011. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Ez nem visszatartó erő, hogy ha meglesz a baba, esetleg elhagy a párom! Ő is nagyon szeretne, szeretett volna már 2 éve is, de akkor nekem még nem volt munkaviszonyom! Sajnos az elhagyás nem csak a fiatalok 'kiváltsága', ismerőseim között van olyan, aki 35-40 évesen maradt egyedül két gyerekkel, mert a párja lelépett! Úgyhogy ettől bármikor lehet félni!

Egyébként a páromat nem tartom vissza a bulizástól, de nem is nagyon vágyik, havi max 1x megy. Persze ilyen haverozás, baráti beszélgetések, mozizások szoktak lenni, de nem vágyik a sok idióta tizenéves közé a discokba..

2011. máj. 9. 10:30
 9/18 Alinaaa ***** válasza:

Én most vagyok 21 és a második babát várom júliusra.

Igaz, hogy az első befutott, de ha már így történt....

A férjem 23 és imádja a fiát és várja a kis tesót:) Ha rajta múlik, már 2 éve van tesó:)

Hajrá. :)

2011. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Simán vállaljátok!:)Szerintem nem korai,a 30 a késői,nem a természetes!Én 24 éves vagyok és meghalunk egy babáért,de még sajnos nincs még minden meg hozzá!:( Nagyon szerencsés vagy h bele vághattok!Sok sikert!:)
2011. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!