Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr. 5.-én volt az utolsó...

Febr. 5.-én volt az utolsó mensim azóta semmi jele, hogy meg akarna jönni(ne akarjon). Csináljak még tesztet vagy fölösleges már?

Figyelt kérdés
Csináltam a múlthét elején tesztet bár nem reggeli elsőből az negatív lett. Nagyon elkeseredtem és letettem róla, hogy sikerült de azóta sem jött meg a cicim fáj és néha szédülök lehet mégiscsak babás vagyok anniyra szeretném(nénk) Véleményetek?
2009. márc. 10. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

hány napja késik?

szerintem ha holnap a reggeli elsőből csinálsz nem vesztesz semmit.

2009. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha feb 5-én volt az utolsó mensid,akkor most 4 hetes terhes lehetsz,szerintem csinálj még tesztet,mert simán lehet baba-ha terhesség akkor még elég "friss" a terhesség,főleg hogy múlt héten teszteltél,lehet nem mutatta még ki.Sok sikert,szorítok!
2009. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól számolok, akkor március 5-én kellett volna megjönni. A múlt hét eleje, még a nem várt előtt volt, lehet akkor is hamar lett volna ha reggeli vizeletből csinálod. Tesztelhetsz szerintem újra.
2009. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a türelmetlenségemre faradtam rá, mert kimaradt mensi után öt nappal délutáni vizeletből csináltam egy negatív tesztet. Ha másnap reggelig kibírom, már akkor kimutatta volna. Így viszont letettem a babáról, csak újabb öt nap után volt végképp gyanús!

Ma töltöttem a 20. hetet :)

2009. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pontossan ugyan ez van velem! febr. 5-en volt meg utoljara. elvileg 18.-an volt pe-m, hancuroztunk is es a kovetkezo napokban is. azota nem jott meg, semmi tunetem nincs, csak egy kis mensis erzes a hasam aljaban es rosszul erzek izeket, de a tesztjeim sorra negativak! a ma reggeli is. nagyon el vagyok keseredve, mar ki kellett volna mutatnia, felek, nehogy valami mas baj legyen! drukkolok neked, ha teszteltel ird meg! en mar azt hiszem beleorultem a tesztnezegetesbe amugy!
2009. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22.09 ES TEGNAPI VAGYOK. MA MEGJOTT :-( SOK SIKERT NEKTEK IS ERRE A HONAPRA!
2009. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!