Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viseled minden hónapban...

Hogy viseled minden hónapban a negatív tesztet? Aki régen próbálkozik már.

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Már csak akkor tesztelek ha valamiért többet késik. Egyébként az első nap amikor megjön szomorú vagyok aztán felállok a földről és megyek tovább. Mivel már 15 hónapja várjuk a csodát ennyi idő alatt megismertem a testemet így mindig tudom ha meg fog jönni, így előre fel tudom magam készíteni.

Kedves kérdező Ti mióta próbálkoztok?

2011. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi nem offolni akarok de minden hónapban késik,hogy mindig tesztelsz?Mert ha csak azért csinálsz tesztet hogy hátha,az felesleges pénz kidobás.Nekünk is 9 hónap után sikerült,de csak akkor csináltam tesztet mikor nem jött meg.
2011. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én is minden hónapban teszteltem,nem csodálom,hogy te is azt teszed,főleg 15 hónapnyi várakozás után. Nekünk az első baba (akit el is kellett vetetni,mert beteg volt) 8 hónap alatt sikerült,majd 6 hónap pihi,és a kisfiam,aki már lassan 3 éves 7 hónap alatt. Most megint tervbe van,de még semmi! Nehéz,de mindennek el jön a maga ideje!!! Kitartás!
2011. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Soha nem volt rendszeres a ciklusom, nagyon sokszor gyógyszer kell, hogy megjöjjön, így mindig tesztelek, mielőtt mennék a dokihoz, hogy késik.

5 éve nem védekezünk, másfél éve próbálkozunk konkrétan.

2011. nov. 3. 20:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen ki voltam, 2 évig próbálkoztunk.Aztán feladtam, teljesen mással foglalkoztam, de éreztem, hogy nem a mellem, hanem a mellbimbóm érzékeny, teszteltem a munkahelyemen, épp unatkoztam és pozitív lett.
2011. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első hozzászoló vagyok és nem tesztelek minden hónapban, mert mint írtam mindig tudom a testem jelzéseiből, hogy meg fog jönni. Jelentős késésnél ami nálam több mint egy hét akkor szoktam, de ez ritkán van.

Az első pár hónapban tényleg sok pénzt kidobtam tesztekre, de már tudom semmi értelme inkább megfigyeltem hogyan mükődik a testem.

2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi ha félre érthető voltam,nem neked szántam hanem a kérdezőnek.
2011. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond.:)
2011. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi még "csak" fél éve próbálkozunk, de mindig sírok mikor megjön.

Az elején azt hiszem, na most aztán tényleg nem élem bele magam, de a ciklus vége felé akaratlanul is előjön a remény, hogy a PMS érzései talán nem is a vérzést jelzik...

Most is itt tartok éppen, bár még van néhány napom.

2011. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez a hónap a 15. próbálkozási hónap. Nem akar sikerülni a kistesó, bár az első gyermekünk is a 15. hónapban fogant. Reméljük most is így alakul.

Mikor megjön, akkor nagyon magam alatt vagyok, aztán fölállok, és új hónap új reménnyel indulok tovább:)

Pedig már van egy gyermekem, de higgyétek el olyannyira megvisel, mint ezelőtt.

Kitartást, és mielőbbi babát kívánok mindenkinek!!!!!!!!!

2011. nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!