Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 nap késett a mensim, két...

21 nap késett a mensim, két teszt pozitív, az orvosi vizsgálatnak hála elvesztettem pár napos babámat. Mikor lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Egy másik dokihoz mentem.Az előzőnél a hüv.uh nagyon fájt szerintem ekkor történt,estére görcsöltem,reggelre alvadt vér db-ok jöttek.
2008. febr. 15. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
A hüelyi UH egyáltalán nem veszélyes a picire!Ha veszélye lenne,akkor nem végeznék.(Engem 3* hüvelyi UHztak baba óta,és mind a háromszot más doki.)Valószínűleg a babád nem volt elég életerős,és ezért ment el.Az UHnak negyed annyi veszélye sincs,mintha szeretkezel a pároddal.Akár ebben a hónapban is próbálkozhattok újra!Jah,és ne a dokit okold!
2008. febr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem minden orvos egyforma!!!

Az előttem szólónak igenis van olyan orvos, aki mitsem törődve a kismamával durva, és fájdalmas vizsgálatot végez. Nekem is van ismerősöm, aki így vetélt el. Nem kell bántani szegény kérdezőt, gondolj bele milyen fájdalom ez neki. Ja és fordított helyzetben megnéznélek téged is, hogy kit okolnál.

A kérdezőnek szerintem nyugodtan lehet próbálkozni, de én várnék egy hónapot, hogy regenerálódjon a szervezeted.

És csak nyugi, jönni fog, ha itt az ideje:) Sok sikert!

2008. febr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Megertelek,es voltam n is hasonlo ciboben,igaz nem voltam babas,de a no nogyogyasz olyan durva volt,h napokig nem tudtam leulni,szoval nemhogy segitett volna inkabb meg nagyobb bajt csinalt.

Szeritnem varj meg meg egy mensit,es utana johet a baboka,legalabbis az En baratnomnek az orvosa ezt javasolta.

Nagyon drukkolok,h teljesuljon a vagyad!!!

10 hetes kismama

2008. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is voltam hasonló helyzetben. Sajnos több vetélésem is volt. A dokinak semmi köze ahhoz, hogy elvetéltél. Kezdetben én is másokat akartam okolni a veszeteségekért, hiszen emberek vagyunk. De hidd el ennek semmi értelme. Mindig a kisbaba dönt, hogy jönni akar-e vagy sem. Szerintem vált orvost. 1-2 hónap pihenő után próbálkozhattok újra. Drukkolok!
2008. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kizártnak tartom,hogy egy vizsgálat miatt elvestítsd a babádat!!!

Nekem 2 hetet késett a mensim és a dokim egy 5 mm-es petezsákot látott, de nem maradt meg a babám. Nekem műtéttel kellett befejezie a dokimnak, mert nagyon véreztem. Ha 21 napos késés után "elment a babád, akkor a dokidnak már az uh-on kellett volna látnia valamit. ( Az utolsó mensestől a nem kivánt mensiig 3 hét, a menses után+21 nap: 3+3 =6 hetes terhesség) Szerencsés vagy, ha a méhed magától kitisztul, de ha a vérzésed tovább tart, mint 5-7 nap, akkor dokit mindenképpen keress fel, nehogy valami bajod legyen a hosszú vérzéstől.


Szerintem, ha már túl vagy rajta, akkor bármikor próbálkozhattok. De nem csak testileg, hanem lelkileg is.

2008. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!