Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már megtörtént a baj és...

Ha már megtörtént a baj és terhes leszek, kimutatja a terhességi teszt akkor milyen modok vannak az elvetélésre, vagy csak az orvosi mütét és milyen terhességi idöszakban lehet ezt elvégezni legkésöbb?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
hát szerintem ehhez eléggé le kell gyengítened magadat. de abból talán már neked is bajod lehet. korai stádiumban a terhesség viszonylag könnyen megszakadhat. klasszikus példa a lépcsőn leesés. de amúgy az idegesség sem tesz ám jót.
2008. máj. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Semmi kuruzslas!!!!!

Csak orvos, es korhaz, amennyiben ezt az utat valasztod.

2008. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, es 12 hetig lehet megszakitani.

Ez az utolso menstruaciodtol szamitott 12 hetet jelenti.

2008. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán a lépcsőn leeséssel ne kísérletezz!Kicsit barátibb a forró fürdő,amit nagyon nem ajánlanak,de azzal legyél tisztában,ha egy magzat meg akar maradni,akkor bmit tehetsz nem fogsz elvetélni.Inkáb abortusz.Bár,ha még 72 órában vagytok,akkor meg eseményutáni,és nem kell parázni.(Nem is értem,ha tudja valaki,hogy baj történt miért nem megy el 72órásért.)
2008. máj. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
én sajna most megyek mútétre, hiába védekeztünk!! baj lett.én is gondolkoztam ilyenen, de mégis sz.tem jobb a mütét.pedig 1általán nem élek egészségesen cigizem is, nem eszek rendesen (mondjuk soha nem ettem sokat) sportolok és vegyi anyagokkal dolgozom, hát nem zavarja a babát... elmentem dokihoz, már folyamatban van a mütét elindítása:először családsegítőbe kell menni ahol megadják az engedélyt a műtétre van 3 nap kötelezö gondolkodási idő és leghamarabb a 4ik napon műtenek.természetesen a mútéthez labor vizsgálat is kell.Jujj már nagyon félek!!
2008. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia. Hát szép kis öteletet adtok neki. Essen le a lépcsőröl...gratulálok

én októberben vetéltem el,(2hónaposan) ugy hogy meg akartuk tartani a babát,de a sok idegeskedéstől sajnos elment.Mondjuk én arra is gondolok hogy amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok akkor elmentem korcsolyázni,és seggre estem 1x. szerintem ez is lehetett a baj.ha már tényleg nem akarjátok megtartani,mindenféleképpen orvos vegye el,nehogy valami bajod legyen utána.

2008. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia sajnos ez az elhajtás nem olyan veszélytelen.Nekem a barátnőmnek kiderült hogy terhes,mivel nagyon rosszkor jött volna a baba igy elakarta hogy menjen.A szüleinek nem szólt reeől.Valaki azt tanácsolta hogy nehéz tárgyakat kell emelgetni attól elmegy a baba.Ő erre kipróbálta,napokig semmi,és pár napjára olyan erős vérzése lett,hogy csak orvosi műtéttel tudták az életét megmentenni.A méhénél elpattant valami ér.Nem játék!!!!Inkább az abortusz,ha nem kívánt a terhesség.És nem akkarlak megilyeszenni de sajnos 5 éve nem esik azóta teherbe.Megkell nagyon gondolni hogy mit csinász!!!!!üdv 34 hetes kismama
2008. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

miondenképpen el kell azon gondolkodni, hogy más akar gyereket és nem lehet neki. Sokan elvetélnek ettől-attól. neked megadatott, hogy babát szüljél. Hány éves vagy? Mindenképpen el kell vetetni? nincs mód megtartani?

Szerintem is jól gondold át, mert sokat hallani olyanról hogy többet nem lehetett gyereke egy abortusz miatt.

Minden jót.

36 hetes kismama

2008. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ...semmi féle kéépen nem lehet megtartanom mert 18éven aluli vagyok és még nem szeretnék babát.

aki azt a választ irta hogy egy ét mulva fog elvetélni együtt érzek vele _:S

2008. máj. 5. 13:20
 10/11 bobocka ***** válasza:
100%
Védekezésrol még nem hallottál? Amúgy "baj" sztem nem a kisbaba a pocidban hanem a felelotlen viselkedésed.
2008. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!