Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiakat hogy vizsgálják?...

A férfiakat hogy vizsgálják? Elmegy a dokihoz, és ott kell spermamintát adnia vagy kap egy üvegcsét és beviszi? Ne haragudjatok, hogy ilyet kérdezek de nincs még ebben tapasztalatom. Köszi.

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor viheti be ha nagyon közel lakik de akkor se biztos, hogy megengedik. Friss minta kell, legtöbb helyen helyben kérik.
2011. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy vesznek ott rögtön mintát? Ne haragudj, de tényleg nem értek hozzá.Nem tudatlan vagyok.
2011. máj. 10. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, először is egy sima urulógiai vizsgálat van, megnézik a prosztatáját stb, aztán mondja a doki, hogy öt nap önmegtartóztatás után mehet spermavizsgálatra, nálunk is mondták, hogy vihet otthonról ha harminc perc alatt beér vele, de a forgalom miatt nem mertük bevállalni, így maradt az, hogy reggel bement , kapott egy kis piklit, megmutatták, hogy melyik helységbe kell bemenni, én is mehettem vele, de én inkább kihagytam, könnyít magán, és oda teszi az anyagot ahova mondják, általában ebben a helységben van egy kis ablak, ahova leteszi ha végzett és kész is.
2011. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az első spermavizsgálatot a Nyírőben csináltattuk, ott lehetett vinni a mintát, csak az volt a kitétel, hogy 1 órán belül beérjünk vele. Utána elkezdtünk járni a Budai Meddőségibe, oda már nem lehetett vinni, ott kellett produkálni.
2011. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Békéscsabán nincs lehetőség ott produkálni mintát, otthonról kell vinni mindegy h 45 kmre laksz, és 30-45 perc az út a forgalom miatt..2 órán belül be kell érni vele, és neked kell venni üvegcsét(mi nem tudtunk igy nagy nehézségek árán a kórházban adtak a páromnak, de igy is aznap már esélytelen volt a dolog).szóval..hívd fel előtte az ominózus rendelőt, és kérj részletes tájékoztatást a dologról.sok sikert
2012. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!