Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőmel előszőr szeretkez...

A barátnőmel előszőr szeretkeztünk és az aktus közben lecsuszott a gumi de nem vettük észre, és tovább csináltuk de nagyon fájt a barátnömnek az aktus és abba hagytam és én nem mentem el lehet e terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert az elő váladék tartalmazhat ondót és nem tudom hogy most van e okunk megijedni? Mert én végülis nem mentem el.
2009. márc. 11. 00:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
79%

Meg is válaszoltad magadnak a kérdést.


Ha járt a merev péniszed a lány hüvelyében gumi nélkül..a terhesség esélye elméletileg fenn állhat.


Általában az előváladék csak nemsokkal ejakuláció előtt érkezik..


így nagyon "pehhesnek" kell lenni..vagy szerencsésnek :)

(nézőpont kérdése) hogy a terhesség bekövetkezzen.

Ha lejárt a 72 óra..már a tabi sem segít..marad a terhességi teszt.


De kétségtelenül van rá esély.

2009. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár elég minimális, de van rá esély!Ajánlom,hogy legközelebb használjatok hüvelykúpot,mert az az előváladékot simán elpusztítja,így nincs mitől tartani!
2009. márc. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszoló nem jól tudja.

"Általában az előváladék csak nemsokkal ejakuláció előtt érkezik.. "

Ez nem igaz, az aktus során végig van előváladék, a merevedéstől az élvezésig.

2009. márc. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%

Nagyon jó... most jobban érzed magad hogy kijavíthattál?


az általában tudtommal nem minden esetet jelent..szóval..azon kívül hogy akadékoskodsz tudsz mást is?


mert lényegi dologban a mondandóm semmit nem változott..


nézd meg a helyesírásom is létszi..hátha találsz abban is valamit.

2009. márc. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyszi:D
2009. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
47%
csak neked írtam így te szerencsétlen.
2009. márc. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni hogy termékeny időszakban volt-e, mert ha nem akkor még kevesebb az esély rá és szerintem nem kell aggódnotok.
2009. márc. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát tényleg elég pechesnek kell lenni ahhoz, hogy terhes legyen. Bár nagyon sokan alkalmazzák ismerőseim közül a megszakításos módszert, és soha senkinek nem lett semmi baba, szóval annyira nem lehet vészes. Persze sose tudni. Ha a barátnődnek esetleg késni fog a menzesze már 1 hete, akkor csináljon egy tesztet, és kiderül. Ha pozitív, akkor baba, ha negatív, akkor lehet, hogy idegesség miatt késik, vagy az aktus is bekavarhat a menzesz idejébe, stb.
2009. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na most akkor egy kicsit össze zavarotam akkor most akkor nagyon nagy esél van a fogamzásra, mert amikor az óvszer lecsuszot nem törölhete e le az elő váladékot is? Nem sok időt volt bent a dolog és nem is hatoltam be telyesen mert nagyon fájt a brátnömnek. Ha konkrét választ szeretnék.
2009. márc. 11. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagy nem (szerintem), de van esély rá.
2009. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!