Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gumi nélkül szeretkeztem, de...

Gumi nélkül szeretkeztem, de a barátom nem élvezett belém. Az aktus után két óra múlva megjött a menstruációm. és úgy fájt és görcsölt a hasam, mint még soha. Nagyon félek. Ugye nem lehetek terhes? Nyugtassatok meg.

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Úgy kell, megérdemelnéd!

Ha annyira felelőtlen vagy, hogy még védekezni sem vagy képes, akkor vállald a felelősséget is

2009. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Meséld el ezt anyukádnak, és kérd meg őt,hogy nyugtasson meg. No, arra van-e bátorságod??
2009. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Úristen!Hogy tudsz ekkora hülyeséget kérdezni!Szerintem az aktus alatt megtermékenyültél,10 perc alatt a baba 3 hónaposra cseperedett és mikor megjött a mensid,akkor meg elvetéltél!Jééézus!

Ki kéne vonni a forgalomból a biosz órákat!Annyira feleslegesek lettek!Úgyis mindenki hülye!

2009. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem láthatunk beléd, így nem tudjuk megmondani a fájdalmas menses okát sem. Ha időre jött meg, akkor elviekben baj nem lehet. Azért biztos, ami biztos, keresd fel nőgyógyászod.
2009. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mensi és hogy terhes lehetsz-e az külön kérdés.

Ha amúgy is mostanra vártad, akkor a szex igenis beindíthatja a menstruációt. Én is jártam így és nekem is fájdalmasabb volt, gőzöm sincs miért.

Azonban én szedek fogamzásgátlót, szóval nekem nem kell állandóan azon paráznom terhes lettem-e. Amire neked megvan az esélyed, mégha nagyon pici is, de magvan. És most végigaggódhatsz egy hónapot!

Ha már barátod van és szexeltek, itt az idő felíratni a tablettát...

2009. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Már megint egy 15 éves(vagy még annyi sincs...)

Nyugtatgatásra ott van az édesanyád,tudod van egy szív mely mindent megbocsát,szeresd mert ez adrága jó anyád....te tudod egyáltalán mi az a babázás,vagy biciklizés,vagy barátnőkkel röhögcsélés????

2009. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Ehh, nem tudom miért kell így beszélni a kérdezővel. Nektek sem ártana egy felvilágosítás, mert a válaszolók általában mindig bebizonyítják magukról, hogy kevesebbet tudnak,mint a kérdezők. Kedves kérdező! Terhes nem leszel,nyugodj meg, a menstruáció ideje alatt nincs peteérés. A fájdalmas menstruációd oka pedig a stressz és a szex. Ténylegesen megindíthatja a szex a folyamatot, de nem kell félned terhes nem vagy. Még mielőtt valaki spontán peteérésről kezdene okoskodni, az hiába is lehetett (de nem volt, ez iszonyatos ritka), akkor sem lesz megfelelő a méhed a baba befogadására. A másik dolog , hogy meg is szakítottátok az együttlétet. Azért rosszak a megszakítás statisztikái,mert nem jól alkalmazzák. Hatalmas önkontroll kell ahhoz, hogy időben kivegye. Ha ti időben kivettétek, akkor nincs baj. Nagyonnagyon ritka az, hogy az előváladék tartalmaz spermiumokat, ha tartalmaz is, akkor is annyira keveset, amely nem számottevő, másrészt életképtelen. Ha isteni csodának köszönhetően van életképes,akkorse az az egy fog megtermékenyíteni, főleg nem menstruáció napján :):) Szóval felejstd el a terhességet, teljesen kizárt, akármennyire szeretnek is okoskodni a válaszolók. Nincsen semmi baj!
2009. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Hogy lehet ilyet irni,hogy megérdemelnéd hogy terhes legyél!?Nem csak magával cseszne ki,hanem a picivel is!Vagy menjen abortuszra?Pont tegnap láttam ezen az oldalon abortuszos babákról képeket,szörnyű volt.Végülis megérdemlik mind a ketten.

Biztos nem vagy terhes.A szeretkezés meghozta a menseszed.Ilyen van,ahogy már irták,velem is volt.

És máskor meg védekezzetek!

2009. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Hogy lehettek ilyen gonoszak,tisztelet a kivételnek!Azért van ez a forum hogy kérdezzünk!Kedves kérdező,nyugodj meg nem vagy terhes,ha mostanára várod a mensid akkor egy aktus is elörébb hozhatja,még a futás is,pl.nálam ez utobbi volt.Ahogy hazaértem a futásbol meg is jött.
2009. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem ítéletet kértem,hanem segítséget. igazából az utólsó válaszadó kommentjét köszönöm a legjobban. amúgy 18múltam. és jártam biosz órára. az meg h beszéljek anyukámmal,az sajnos nem lehetséges,mert nekem olyanom nincs. voltak kicsi koromban bicózások,sőt a barátnős röhögcsélések is megvannak. az értelmes válaszokat mégegyszer köszönöm,a többi pedig süket fülekre talált.
2009. okt. 19. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!