Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segíthet a cérnabeültetéses...

Segíthet a cérnabeültetéses akupunktúra, hogy babánk legyen?

Figyelt kérdés
Hallotatok már vmit róla?
2011. máj. 11. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig egy kezelésen voltam, így nem tudok eredményről beszámolni. Nekem egyik ismerősünk ajánlotta, hogy kolléganője már több sikertelen lombikon túl volt, és ez segített neki. Nézd! Én híve vagyok az akupunktúrának, ez pedig annak egy továbbfejlesztett változata. Majd meglátjuk, megérte e a fájdalom (csak mert nekem rettenetesen fájt).
2011. máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

melyik intézetben voltál a vietnámiban, vagy a yamamotóban?

Kértek eddigi leleteidet vagy mi alapján határozták meg a pontokat?

Tényleg fájt, azt olvastam kibírható? Adnak fájdalomcsillapítót?

Bocs a sok kérdésért én jövő héten megyek.

2011. máj. 12. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Csömöri úton voltam. Vittem a leleteimet, de nem kérték. Elmeséltem mindenz, megvizsgált a doktornő. Én is azt olvastam, hogy kibírható a fájdalom, de őszintén nekem baromira fájt! De cél érdekében mindent! Sok sikert neked!
2011. máj. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valakinek segitett? Régi a bejegyzés,de érdekelne!köszi a választ!
2013. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!