Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek természetgy...

Sikerült valakinek természetgyógyász, akupunktúra segítségével teherbe esni?

Figyelt kérdés

Már másfél éve próbálkozunk,több vizsgálaton is túl vagyunk,mindent rendben találtak,a baba mégsem akar jönni.

Próbálkozzunk természetgyógyásszal,vagy már csak az inszem,lombik lehet a megoldás?


2010. aug. 25. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én júliusban kezdtem akupunktúrára járni és az étkezésemet megreformálni a természetgyógyász segítségével, DE közben most készülünk a 2. lombikra.

Most mesélte a tgy, hogy egy lány is járt hozzá mostanában, akit épp úgy kezelt mint engem és neki is így sikerült a 2. lombik.


Ha nincs semmi gond és így nem jön a gyerek, akkor segíthet a babát összehozni. DE ha van valami probléma nálatok, akkor kiegészítésként az orvosi kezelés mellett hozhat sikert.


Remélem hamarosan sikerül a baba.

2010. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én fogyni akartam,ezért jártam akupunktúrára.de közben összejött a baba.nem tudom,köze volt-e hozzá ennek is.
2010. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!