Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikos lányok! Volt már...

Lombikos lányok! Volt már olyan közületek, aki ET+10 nap után tesztelt csak pozitívat? Vagy ezt már adjam fel ilyenkor?

Figyelt kérdés

3 napra kaptam vissza őket. Nagyon le vagyok törve.:(

A mai tesztem is negatív.


2011. máj. 11. 10:18
 1/1 sumergo ***** válasza:

Addig, amíg nem kell visszamenned tesztelni oda, ahová jártál, addig ne add fel! Nem véletlen, hogy leszívás után kb. 2 héttel kell visszamenni tesztelni, a hcg termelődéséhez idő kell, ne stresszelj.

Engem volt már itt aki lehurrogott azért, mert azt tanácsoltam, hogy ne tesztelgessen senki idő előtt, na pont ezért javaslom, mert elkenődhet az ember, és nem is biztos még, hogy nem sikerült!!!

Én 6 lombikot csináltam, és egyszer sem tesztelgettem. Mindig ott tudtam meg az eredményt, jó volt ez így.

Neked mikor kell visszamenned?

2011. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!