Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért gondolkozik? Most meg...

Miért gondolkozik? Most meg fog jönni, vagy nem, nálatok volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ilyen még nem volt. Olyan, mintha gondolkozna a mensim, hogy meg jöjjön, vagy ne jöjjön meg. Húzza az idegeimet. :)

Holnap vagy holnaputánra nem várom. Van amikor nagyon kis jelentéktelen mértékben rózsaszín a wc papír, de többnyire semmi jele nincs annak, hogy meg akarna jönni most. Tegnap este jelét adta, hogy meg akar, biztos is voltam benne, hogy meg fog reggelre, de nem jött, pedig nagyon úgy tűnt, azt hittem, korábban jön, pecsételgettem is. Ébredéskor korán reggel szintén mensis érzésem volt egy kis pecséttel wc papíron. De azóta semmi egész nap, se a mensi érzés se semmi pecsét. Nálam mindig úgy kezdődött, hogy a pecsételés az folyamatos volt egész nap mensi előtt 1-2 nappal majd úgy meg is jött. De hogy közben megszakadt volna ilyen hosszú időre, olyan nem volt még. Nálatok volt már, hogy így kezdődött el a mensi, mintha "gondolkozott volna" aztán hirtelen csak megjött kapásból erősen??


2011. máj. 11. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem volt de a barátnőmnek a napokban igen ő ugyanezeket mesélte és pozit tesztelt. Azt mondta, hogy egy nap volt egy kis pötty, maszatolás utánavaló nap semmi azután megint maszatolás és mikor rá pár napra tesztelt pozi lett. Holnap megy uh-ra. Én is várom a mensim március 26-án volt meg utoljára és még semmi. Több tesztet nem csinálok mert a 41. napon pozi lett az ovutesztem valószínű késői peteérés volt és a cicik is fájnak, de mint mensi előtt. Már jöhetne mert megyünk lombikra mert elvileg el van záródva mindkét petevezetőm, amire azt mondták sikerülhet teherbe esnem de nagyon ritka mert ez az elzáródás változhat. Hát nem tudom. Szerintem csinálj egy tesztet reggeli pisiből. Majd írj mi lett.
2011. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Hát még nem tesztelek, várnék, amíg késni fog pár napot és majd utána. De félek, hogy úgy dönt, hogy megjön...:(

Drukkolok hogy neked is sikerüljön, meg persze magamnak is!

2011. máj. 11. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Április 27-re nem vártam, de aznap reggel úgy éreztem, hogy megjön. (Egyébként délután szokott, de most már reggel) Barna maszatolás volt csak, semmi rózsaszín, semmi piros. Talán még egyszer láttam a délelőtt folyamán, de aztán már nem történt más, másnap sem, és másnap sem, akkor teszteltem.

És ma voltam UH-n!

Az uterusban ép petezsák!!! Szóval MINDEN esélyed megvan, hajrá, hajrá!!!!!!! Drukkolok!

2011. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

detto ugyanigy vagyok mint te:)

bár én nem tudom mikor kéne megjönnie, mert nekem rettentően össze vissza van mensim pco miatt.

de nagyon bizakodom...nekem is maszatolás van minimális,görcsölgetések...én pénteken gonoltam először tesztelni 10essel,aztán vasárnap.meglátjuk, drukkolok h összejöjjön mind2nknek!!!

2011. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Drukkolok, hogy ne jöjjön meg, de szerintem nem is fog. Ott van az a kis baba. :) Sok sikert mindenkinek! Írjatok majd!
2011. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a drukkolást, én is drukkolok mindenkinek aki babát szeretne!

Ma is csak korán reggel volt ébredésnél egy nagyon kevés kis rózsaszín a wc papíron, de ennyi, nem pecsételek egyáltalán és úgy érzem, nem fog megjönni. De nem tudom miért érzem így, de biztosra veszem nem akar megjönni. Viszont nem érzem terhesnek se magam egyáltalán, mert a hőm csökkenőfélben van. Attól tartok, megzavarodtak a hormonok?? Tele van apró pöttyökkel a mellbimbó udvarom és nagyon erőtlen a jobb kezem...egy almát alig bírtam megpucolni...ez most miért van??? Légyszi írjatok, mi ez az egész??

2011. máj. 12. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, jön a baba!

Nálam ugyanígy volt, pár nappal elôtte már éreztem, hogy na, most jön meg, na most, na most és nem jött meg. 3 napos késéssel teszteltem és pozitív lett.

A többi tüneted is a babára utal!

Írd majd meg, mi lett! Drukkolok!

2011. máj. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást és drukkolást.

Most viszont nagyon úgy érzem néha, hogy meg akar jönni. Hol erősebben érzem, hol gyengén és néha pecsételek már megint...:( Szerintem ez mensi lesz mégis csak. :( A többi dolgot meg nem értem miért történt...mindenhol azt olvasom babára utaló jel ez a mellbimbón megjelenő pöttyösödés is...nem értem tényleg, hogy miért lesz a végén mégis mensi belőle. Vagy volt egy kezdődő terhességem csak spontán elmegy a baba mert nem tud beágyazódni, vagy mi van? :(

2011. máj. 12. 15:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Kifolyt belőlem piros vér ébredésnél görcs nélkül, de nem mensi volt még ez, mert megállt és inkább csak pecsételőszerűvé vált ami csak wc papíron látszik, görcs továbbra sincs. Ez most mi??? Meg fog jönni? Mára nem vártam, mindig pontosan megjött eddig.
2011. máj. 13. 09:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát remélem, hogy baba van, de én a helyedben elmennék egy nőgyógyászhoz, hogy nézzen meg. Én is véreztem a terhességem elején. Ha terhes vagy, és ezt még időbe felfedezitek, akkor megtartható a baba! Szóval irány a doki! Szorítok!
2011. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!