Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÉ környékén hány napig...

PÉ környékén hány napig szokott szúrkálni a hasatok? Nekem péntektől-vasárnapig enyhén szúrt. Tegnap meg a bal oldalamon eszméletlenül bel-belenyilalt meg szúrt. Ma kicsit érzem, de elviselhető. Normális ez?

Figyelt kérdés
2-3 napig volt toj.fehér, nyúlós folyásom, de leginkább tegnap, ma csak egy ici-picit. Felfázva nem vagyok.A 16. napnál járok.
2009. márc. 11. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
épp nekem is így volt...ha babát akartok akkor most hajrá!!!
2009. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És összejött Nektek? Vasárnap,tegnap is együtt voltunk, meg szerintem ma se hagyjuk ki. Normális ha több napig fáj a hasam?Ma is érzem h.szúrkál.Megint bal oldalt mint tegnap,csak nem annyira.
2009. márc. 11. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
hát még most voltunk együtt, nem tudom összejött e...pont mint neked akkor volt nekem is pé-m...dokinál voltam tegnap mondta h hétfőn volt ovuláció, tegnap kellett együtt lenni...ha több napig fáj akkor feszíti tüssző petefészket, ha nem fáj már akkor kiszabadult petesejt, akkor kell babát gyártani
2009. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor végül is jókor voltunk (leszünk)együtt? Móta próbálkoztok? Első baba? Én októberben hagytam abba a gyógyszert.Remélem jól alakul a helyzet! Mikorra nem várod?
2009. márc. 11. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!