Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első clostis kúrám, és...

Ez az első clostis kúrám, és ma vagyok a 16.napon. A problémám az, hogy eszméletlenül szúr, fáj, görcsöl, feszit; hol csak a petefészkem, hol az egész méhem. Normális ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, sőt az sem, ha ultrahangos követés nélkül szedetnek veled Clostit.
2009. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is clostis kúrán vagyok(már a 2. hónap), de nem voltak fájdalmaim.Szerintem az erős fájdalom nem ok, mindenképp beszélj az orvosoddal(1. hónapban nekem sem kellett UH-ra mennem, 2.-tól igen!)Amire még gondolok: talán a peteérést érzed ennyire? DE lehet, hogy ez hülyeség...
2009. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2. Válaszolónak :

Nekem is azt mondta az orvos hogy majd a 2.nál uh. ha ez nem sikerül. Igazából nem nagyon volt peteérésem a szülésem óta- azaz 3 éve - és lehet hogy ezért érzem ilyen intenziven ? Én erre gondoltam, de............nem tudom.

Peteérés elvile megvolt a 12 - 13. napon.

2009. febr. 28. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
A Closti okozhat cisztát! Menj dokihoz hogy csináljon egy ultrahangot. Én is szedtem clostit 3 ciklusig s utána sikerült a baba , de nekem uh-ra kellet járnom és nem fájt soha. Mondjuk ma lennék 13 hetes de szerdán el kellett vetetnem mert beteg volt a baba, gyógyíthatatlan. Mondjuk azt mondták nem a Closti miatt lett beteg.Más baj volt de a Closti segített a babát összehozni.
2009. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én most vagyok a 3-dik clostys hónapban.Eddig semmi problémám nem volt,most pedig félidőben elkezdtem barnázni.Tegnap voltam dokinál,csinált ultrahangot és azt mondta 7 tüszőm van.Nagyon fáj a petefészkem és a derekam.Lehet,hogy nálad is sok a tüsző.Mindenképp menj dokihoz és nézesd meg.

Egyébként épp az előbb írtam ki kérdésnek,hogy ez normális-e.:)

2009. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!