Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 napra jött meg a mensim. A...

40 napra jött meg a mensim. A ciklus feléig (Ciklus.hu szerint) ittam a cickafark teát. Utána a palástfű teát a várt mensiig, de nem jött meg. Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Azóta eltelt 2 hét, most jött meg, de két hét óta feszesek a melleim és egy hete minden nap kb 1-2 csepp vér távozott.Ma jött meg rendesen.Szerintetek a teákkal elrontottam valamit?
2009. márc. 11. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Nem rontottál el semmit jól csináltad sok olyat olvastam már itt az oldalon is hogy felborította valakinek a ciklusát a cickafark és késett meg összevissza jött meg lehet nálad is ez volt,megaz is lehet hogy ha rendesen megjött lehet babód volt és elment még ezt is eltudom képzelni....

Nem teszteltél?

2009. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én januárban ittam a teákat, nekem 50 napig nem jött meg. Most jött meg megint, de az tuti, hogy cickafarkot többé nem iszom. Soha nem volt rendszertelen, hát most az lett. :(
2009. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!