Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális így barnázni? (Talán...

Normális így barnázni? (Talán beágyazódás? )

Figyelt kérdés

Mensit tegnapra nem vártam, nem is jött szerencsére.

3-4 napja csak barnázok. Hol barna színű és nagyon minimális, hol piros színű, de ez sem sok. Minden esetben csak a papíron törlésnél látom. Ha esetlegesen ez beágyazódás lenne, nem az a normális ha csak kevés és csak barna a folyás???


2011. máj. 12. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy milyen színű, lehet beágyazódástól ez, vagy pedig mert a szervezet emlékszik most kéne mensizned és azért van. Az biztató, hogy elmaradt a mensid, reméljük a baba miatt! Én meg holnapra nem várom, és nálam is ez van, mint most nálad, csak ritkán fordul elő ez is. Jó lenne ha nekem se jönne meg és baba miatt lenne ez...
2011. máj. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajna nekem megjött:((

Remélem nálad a baba miatt van ez. Szorítok, hogy neked legalább sikerüljön.

2011. máj. 12. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :((

Akkor valószínű nekem is meg fog, már egyre jobban mensis érzésem van. :((

Majd megírom mi van.

Most úgy érzem, bármelyik pillanatban megjöhet, fáj a derekam. :(

2011. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.Oké, írj majd. Szorítok!!
2011. máj. 12. 15:55
 5/5 Zsanett 24 ***** válasza:
Énis ebben a cipöben vagyok! én vasárnapra nemvárom,de olyan érzésem van hogy meg fog jönni!:(( Szoritok én is,de remélem babásak vagyunk,majd irok hogy mi volt!!
2011. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!