Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu tesztem a 15. napon...

Az ovu tesztem a 15. napon volt uo 2 csíkos, se előtte se utána nem jelzett. Ez mit jelent? Az ovutesztnek több napot kell mutatnia? Ez a 4. gyógyszermentes hónap és 2 hónapja próbálkozunk. Ma vagyok a 29. napon és 2 napja barnázok, teszt negatív.

Figyelt kérdés
Van már egy 2 éves lányunk, aki nehezen sikerült. Köszönöm válaszotokat.
2009. márc. 11. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

az ovu-teszt van ainek egy napig,de van akinek 2napig mutat pozitívat.ez a normális.hormonális problémákra mutat a 3,vagy annál több napos pozitív ouve teszt.na most,akkor vagy a legtermékenyebb,amikor a teszt először vált negatívba,a te esetedben ez a cikludos 16.napja volt.innentől az érett petéd 12max24óráig élt.ha eközben találkozott a hímivarsejtekkel,akkor nagy a valószínűsége,hogy összejött a gyerkőc.hiszen az ovu-tezst nem azt mutatja mikor VAGY termékyeny,hanem hogy mikor LESZEL az.a spermiumok 3naponta termelődnek újra és akár 5napig is elélnek a petevezetékben.a legmegfelelőbb nap,mikor próbálkoznotok kellett volna:a ciklusod 15.napja.ha összejött,gratulálok,ha nem,aggodaloma semmi ok,minden hónap egy új esély:-)

szerintem ha most barnázol,az nem baba.de szorítok!

2009. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!