Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi idő múlva esett...

Ki mennyi idő múlva esett teherbe egy "biokémiai" vagy pár hetes terhesség megszakadása után?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy aki pozitívat tesztelt,de pár nap vagy egy hét múlva megjött neki és nem sikerült a beágyazódás,annak mikorra sikerült babásnak maradnia.
2011. máj. 12. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A kovetkezo utani honapban teherbe is estem. Most 3 honapos a baba:)
2011. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Pozitivat teszteltem tobb teszttel, majd 1 het keses utan megjott. Akkor elmentem vervetelre, de negativ volt a hcg.
2011. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tehat, valoszinuleg nem sikerult a beagyazodas.
2011. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy belekérdezek, de egy teszt meddig mutathatja ki, hogy ott volt a baba csak nem sikerült beágyazódnia rendesen a mensi miatt???
2011. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt után másfél héttel "megjött",mi három hónapig nem próbálkoztunk,mert megviselt a vetélés.De az első hónapban amikor újra próbálkoztunk egyből teherbeestem!

15+3 hkm

2011. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17:59es: nekem vetélésem napján(utána pár órával) már negatív volt a teszt. De nem tudom,hogy attól volt-e ,hogy nem sikerült beágyazódnia!
2011. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
köszi a választ.
2011. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Jó ezeket olvasni,gratula Nektek!Én most vagyok ebben a cipőben.Múlthéten pozitív teszt,de most hétfőn 42.napon megjött:(Viszont bízom benne,hogy hamarosan összejön a bébi:)
2011. máj. 12. 18:37
 9/18 anonim ***** válasza:
És ilyenkor miért nem marad meg a baba? Mi a garancia rá, hogy legközelebb megmarad???
2011. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hogyan jött meg..Szerintem menj el holnap dokihoz,mert akár menstruáció akár vetélés nem jó egyik sem egy pozitív teszt után..
2011. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!