Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 nappal ovu után fogantatás?...

6 nappal ovu után fogantatás? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Vetélésem volt a múlt hónapban, a doki 3 hónap szünetet javasolt a babaprojectben. Attól függetlenül még mérem a hőmet, és a ciklus.hu szerint a 24. nap volt ovum. A 30. napon voltunk együtt gumi nélkül, de a férjem "vigyázott". Most vagyok a 40. napon, és pont úgy érzem magam, mint amikor a terhes voltam. Lehet, hogy az vagyok? Tesztelni még nem merek, majd csak vasárnap-hétfőn, mert az előző terhességet is csak a 43. napon mutatta ki.
2011. máj. 13. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon kevés esély van rá! Ovu után a petesejt kb. 24 órát életképes, nagyon max. 48-at!

Annyi lehet,hogy később volt ovud! Akkor igen!

2011. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azt még hadd kérdezzem meg, hogy mennyire megbízható a ciklus.hu szerint behúzott peteérés??? Akinek vannak tapasztalatai, szívesen olvasnám!

Köszi!

2011. máj. 13. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem 100%os az sem! Bár azért nagyjából ki tudod magadnak következtetni a peteérést, mert ha megugrik a hőd és úgy is marad,akkor tudod,hogy melyik napon volt. Függetlenül,hogy a ciklus. mikor húzta be.

Ha becsatolod, akkor esetleg tudunk segíteni,hogy jól húzta-e be!

2011. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8.-án volt és a ciklus.hu-n azt mutatja, hogy 3nappal utánna még terhes lehetek, nézd a fiú-lány nézetet
2011. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ciklus egy gép! Az,hogy ő feltételezi,hogy ovu után 3 nappal (ez mondjuk alapból hülyeség) lehetsz terhes, az egy dolog. Én anno kérdeztem a dokit, és mondta,hogy az is ritka, hogy ovu után 48 órával még él a petesejt!
2011. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem ebben a hónapban 9. ciklusnapra húzta be a pé-met 19. ciklusnapon megnézet uhval a nőgyógyászom rutinvizsgálat céljából és elötte lévő napokban lehetett pé-m ezt igazolja az is hogy 17. ciklusnapon 37,1 volt a hőm amire behúzta a ciklus.hu akkor volt 36,8
2011. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!