Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruációm előtt...

Ha a menstruációm előtt voltam 2 nappal nőgyógyásznál és a nyálkahártyám 6mm-es volt az nem jelent túl jót igaz? Minden hónapban változik a mérete? Babát szeretnénk de gondolom ezért nem jön össze!

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem értek,hogy hozzá, de mensi előtt úgy tudom, kezd lebomlani. Szóval lehet,hogy a 6 mm nem rossz!
2011. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztosra én se, de nekem 1 nappal előtte 11 mm volt....
2011. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Minden hónapban más méretűre hízik, ahhoz, hogy meg tudjon tapadni a béjbe minimum 8 mm kell az orvosom szerint, nekem volt olyan hónap, hogy 21mm volt menis előtt, volt olyan, hogy 12, tehát mindig más, az se jó ha túl vastag mert nem tud beágyazódni az se ha túl vékony...egy a lényeg, minden hónap más, itt írják, hogy mensi előtt lebomlik..nem bomlik le semmi előtte, csak fellazul és megváltozik a szerkezete, távozik belőle a víz, és fehérje, azért van előtte néhány nőnek vizes folyása, aztán a mensi napján lökődik le..érdemes lenne kérni a dokidtól beutalót vérvételre, hogy megnézzék a női nemi hormonokat, abból világosan kiderül van-e gond nálad vagy nincs. Pici hormonpótlás és jöhet is a bébi.
2011. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy belekérdezek. De ha rettentő gyenge volt a mensim, nyálkahártya darab nélküli és nagyon kevés, az azt jelenti, hogy nem épült fel a nyálkahártyám és lehet, hogy ezért nem sikerült most a baba???
2011. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jah, nekem is volt életem során két ilyen alkalom, hogy nagyon gyenge pici vérzés volt és esküszöm nyálkahártya darabot sem láttam, doki erre azt mondta, valszín abba a hónapban nem ért meg egy tüszőm sem és azért volt gyenge a vérzés is, olyankor a hormonok is másként muzsikálnak.
2011. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18:38-as vagyok


De nálam megérett a tüsző, UH-n látta doki!! Volt pém!

2011. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megérett de nem repedt meg!!Ha nem reped meg akkor a progi termelés is gyengébb és ez okozza, hogy nem épül fel a nyálkahártya.
2011. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13:37-es vagyok:

Honnan szűrhető le hogy a progi termelés gyengébb? Mi számít gyengének? A progi csak akkor termelődik ha megreped a tüsző, nem így van? Nekem termelődött progi, mivel szépen megemelkedett a hő, tehát ez azt jelenti, bekövetkezett a tüszőrepedés. Nem így van?

Szóval ha szépen meg volt emelkedve a hőm és addig volt fent, amíg kell, akkor mi okozhatta, hogy kevés "mensim" volt???

2011. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csodás hőgörbéim voltak, sőt volt pozi ovu teszt is rá pár napra emelkedett is a hőm, 36,8-ig, néha 36,9 ig is, de csak elmentem dokihoz, mert nem jött össze a gyerek, voltam pé-előtt, igazolta, hogy nő a tüsző, hamarosan reped, lh-teszt pozitív, pár nap múlva hő emelkedik, mensi előtt két nappal megint dokinál voltam, nézett uh-on, és bizony közölte velem, hogy nem repedt meg a tüsző!!!és ez többször is előfordult, volt, hogy ciszta lett belőle, olyankor erős mensim volt, és petefészek szurka, volt, hogy nem lett belőle ciszta de a hőm akkor is olyan volt mintha meglett volna az ovu, doki azt mondta mindig van a nőbe progreszeron hormon, de ciklus első felében alacsony a szintje, és ha már beindul a peteérés akkor a progi szint is nőni fog, úgy, hogy még a görbe se bizonyíték rá, én abba is hagytam a mérést mert így tök felesleges.
2011. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
még annyit, szóval ha megindul a peteérés de nem reped meg a tüsző, akkor is valamivel magasabb lesz ciklus második felében a progi szint,és még azt is mondta ,hogy a lényeg, hogy erősítsük az első felét a ciklusnak, hogy úgy megérjen az a tüsző, hogy meg is repedjen és kibujjon belőle a petesejt, tehát gyógyszerrel, vagy teákkal, mert ha tökéletes a ciklus első fele, megérik, megreped akkor magasabb progi szint termelődik alapból. Nem kaptam gyógyszert mivel az nem jó olyannak aki cisztákra hajlamos, így málnalevél teát kezdtem inni, de csak félidőig, olyan tüszőrepik lettek, hogy csoda:) azóta minden hónapban van ovum, ténylegesen, és a hőm is jóval magasabb ciklus második felébe.
2011. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!