Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látóterenként 50-60 spermium,...

Látóterenként 50-60 spermium, ez kevés mindenhez?

Figyelt kérdés

egy hónapja kevés volt,és 20-30 százalék mozgó.kapott gyógyszert.most meg nagyon kevés van.

így csak lombik lehet?vagy az sem?


2011. máj. 14. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
20 millió darab szám alatt is már lombik javasolt!
2011. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Lombikhoz egyébként egyetlen egy egészséges spermium is elég!
2011. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi de ez nem igaz!Ha már 1 millió egészséges jól mozgót ki tudnak nyerni a spermiumok közül akkor inszeminációt csinálnak!Mint mondjuk nálunk is!Persze ha a nő részéről minden rendben van!Hsg,hormonok stb. ...
2011. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lombikra jó lesz, de valószínű, hogy fagyasztani is kell majd, így a párod többször ad mintát a beavatkozásig. bizonyos intézetekben ilyen eredménnyel így szokás, hogy biztos legyen alkalmas spermium. semmi sem lehetetlen, de lombik lesz, az tuti. és hajrá! :-)
2011. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek is kevés volt de nem ennyire. És már arra is azt mondta az orvos, hogy nagyon kevés még lombikra sem elég. 1000mg-os C vitamint szedettem vele és tökéletes lett a sperma eredménye. Ja meg E vitamint és ennyi! Nem kell elkeseredni meg venni a drága aloeverás vackokat, abban sincsen semmivel több ami ilyenkor kell! Próbáljátok ki, ez legalább olcsóbb is mint bármi más!
2011. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

már beszedte az e vitamint,meg magnerot-ot,c vitamint.és nem több lett hanem kevesebb.a gyógyszerek elött normálisnál kevesebb volt,utána pedig az 50-60 db.

talán akkor még is elkeseredek....

2011. máj. 15. 10:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el!!!!!Feladni soha nem szabad!!!!!!!!!!!!

" 2 és fél év után indultunk orvoshoz,miután azt mondták hogy én már nem lehetek az akadály mivel eltűntek a cisztáim... -jott a spermavizsgálat ami nem igazán lett jó,sőt!?1 hónap múlva ismétlés az se lett sokkal jobb.A doki írt fel Clostybegy-t a hogy azután 3 hónap múlva mennyünk vissza.De én közbe felhívtama meddőségit kaptunk is időpontot,nem kezdte el a párom a gyógyszert,hogy kiderül ott mit mondanak,és lám azt mondta a Doki hogy jól tettük hogy nem szedte!!!!Jöttek az újabb vizsgálatok(sperma2x,vérvételek 3. és 21.nap+egyszer a páromnak is)aztán én kaptam egy beutalót HSG-re-az is megvolt.Nálam rendben van minden,így következő hónapban nekem kell 5 napig clostyt szedni aztán Uh tüszőrepesztő és 2 nap múlva inszem!!! :-) Márc.24-én kezdtuk az egészet :-)Csak nekik hidj addig ne foglalkozz senki véleményével amíg egy szakember nem látott benneteket.Annál rosszabb ha stresszelitek magatokat,hidd el ennyi idő alatt én tudom,De ti tudjátok! M.

2011. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

már túl vagyunk a szakemberen is....

de nem adom fel!

2011. máj. 15. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves hamadik!


Már bocsi,de te azt írod, hogy 1 milliót ha eléri, akkor még inszemet csinálnak. A kérdező azt írja, hogy 50-60 darab, tehát az még véletlenül sem közelíti a milliót!


Ugyhogy te értetted félre! Már bocsi

2011. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Látóterenként!!!!!!!!!!!!!Te értettd félre,de nem vitázom.Te sem vagy orvos meg én se!!!!!!M.
2011. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!