Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vetélést az első trimeszterb...

A vetélést az első trimeszterben mindenképpen kíséri vérzés? Vagy milyen jelei lehetnek?

Figyelt kérdés
5 hetes km vagyok (remélem!!!), de napok óta a mellfeszülésen kívül semmit nem érzek. A múlt héten hányás, fejfájás, magas pulzus, alacsony vérnyomás. Azóta semmi. Más is volt/van így?
2009. márc. 12. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességem missed ab-bal végződött. Nem volt egyáltalán vérzésem, de görcsöltem egyszer. Ha nem görcsölsz és nincs vérzésed sem, nyugodj meg, nem lehet baj. A terhességi tünetek elmúlhatnak. Nekem egyáltalán nem volt. Mellfeszülésem viszont mindkettőnél, az volt az első tünetem és az egyetlen. Boldog babavárást!


6 hónapos kisfiú anyukája

2009. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második terhességem végződött befejezetlen vetéléssel. Se görcs, se vérzés nem volt, viszont minden tünetem elmúlt, mellfeszülés, hányinger, aluszékonyság. UH-n derült ki hogy nem él a baba 9 hetes volt, művileg vették el.
2009. márc. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors és megnyugtató válaszokat. Nem görcsölök, csak ilyen felfázás-szerűen fáj a hasam, inkább olyan, mintha a húgyhólyagom fájna, de ebben se vagyok biztos! Nincs fájdalmas, égő pisilés, se egyéb felfázásre utaló jel, de úgy érzem, többször kell wc-re mennem. Vagy ez normális ilyenkor? Mások is ennyire aggódnak , mint én???
2009. márc. 12. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mások is aggódnak, ez normális. Én decemberben vetéltem el, se görcs, se vérzés nem volt, művileg fejezték be. Ha fáj a cicid, az jó, nálam anyukám azonnal elhalt terhességre gondolt, mikor mondtam neki - mielőtt tudtam volna, hogy már nem él - hogy már nem fáj a cicibimbóm.
2009. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én véreztem egy picit barnán, akkor már hiába kaptam Utrogestant, késő volt. :(

Görcs nekem nem volt.

Én 8 hetes voltam.

A terhességi tüneteim továbbra is megmaradtak, a 10. hétig!! Hánytam, cicik fájtak, szédültem. A tünetek nem függnek össze azzal, hogy egészséges-e egy terhesség vagy sem!!!!!!!

2009. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!