Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés vagy mi...

Pecsételő vérzés vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb. jövőhét közepére 16-18-ra nem várom. Nem tudom mikor volt peteérésem, de tegnap délután meg ma délelőtt is kis pecsételő vérzésem volt. De csak mikor megtöröltem lenn. Tegnap is egyszer, ma is egyszer. Azóta megint semmi. A hasam alja kicsit görcsölget, meg a derekam is fájdogál de semmi. Lehet beágyazódásos vérzés? Vagy mi lehet ez? Nagyon kevés volt, alig észrevehető.


Amúgy a pecsételő vérzésnek ilyennek kell lennie? Vagy milyen?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. nov. 12. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, ez lehet beágyazódási vérzés is,egy hét múlva kiderül. Ne aggódj ennyire!
2011. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia igen ez lehet attól van mert beágyazódás van csinálj tesztet az a biztos lehet babás vagy a görcsölés igen nekem is görcsölt mikor terhes lettem figyeld a tested jelei,
2011. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és mikor csinálhatok legkorábban tesztet?


amúgy a görcsölgetés sem mindig van, csak nagyon néha...


azóta volt még egyszer nem rég, de olyan minimális, hogy alig vettem észre...

2011. nov. 12. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 16.-án kellene megjönnie, és nem jön :-) akkor aznap már jó a teszt. Előtte kár, mert ha negatív, az még nem jelenti azt, hogy nem jön a bébi, pozitívhoz meg még kevés a hcg szint. Próbálj türelemmel lenni (nekem sem menne:-) )!Drukkolok
2011. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez most beágyazódás, akkor 3-4 nap múlva a legérzékenyebb teszt már mutat valamit, de érdemesebb megvárni a mensi napját.
2011. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!