Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az apai nagymamámnak ikrei...

Ha az apai nagymamámnak ikrei születtek (halva születtek) és az anyai nagymamámnak is szintén. :S Akkor van esély arra, hogy ha egyszer terhes leszek, akkor nekem is ikreim lesznek? Ha igen akkor ők is halva születnek, vagy ez nem függ össze?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ikrekre van esélyed,de a halvaszületésre nem. Ha egészséges vagy,akkor ki tudod hordani a babáidat.

A nagymamák korában még nem volt olyan terhesgondozás,szüléslevezetés,mint most.

2011. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon remélem nem születnek halva!!!Persze nagyon is megvan az esély az ikrekre!

Szerintem ha elmondod az orvosodnak,hogy mi volt a nagymamáiddal jobban odafigyelnek majd rád!!!Atóta már sokat fejlődött a technika!

2011. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok. :)4-5 év múlva lesz csak aktuális. Csak nem rég tudtam meg anyutól hogy mi volt és kicsit így átfutott az agyamon ez a gondolat.
2011. máj. 14. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen említsd meg az orvosodnak ha terhes leszel. Nem hinném hogy genetikai dolog lenne, csak véletlen. annak idején nem ilyen volt a terhesgondozás mint most. 30 éves vagyok és anyukám velem volt elöször 1x UH-n. bátyámmal nem is volt UH még.
2011. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak anyai ágon örökölhető az ikerterhességre való hajlamot! Neked van esélyed az ikrekre,de a halva szülésre nem jobban mint amúgy!
2011. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!