Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki fogamzásgátlót szedett...

Aki fogamzásgátlót szedett ciklus rendezésére, teherbeesés valószínűségének növelésére mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Orvosom azt javasolja, hogy két-három hónapig szedjek fogamzásgátlót, hormonok rendbe, progi szint is, párom is, ovum is van, de a vérzésem így is állandó négy napos pecsételéssel indul, pedig nincs progi hiány,28 napról eltolódott 34 napra, szóval a dokim szerint, ez rendbe rakna,és utána nagyobb eséllyel akár több tüsző is érne akkorára, hogy meg is tudjon repedni, tehát növelné a teherbeesést.Igazából attól félek, hogy bekavar a fogamzásgátló, és miután majd abbahagyom hónapok alatt fog csak rendeződni, ő azzal nyugtat, hogy ilyen rövid idejű foggátló szedésnél nem lesz ilyen gond, véleményeket, tapasztalatokat szeretnék ezzel kapcsolatban, előre is köszönöm.
2011. máj. 15. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
en is ezt a kezelest kaptam de ugy ereztem baromsag fogamzasgatlot szedni hiszen nekem pont a gyogyszer abbahagyasa utan jottek a problemak...elmentem egy masik orvoshoz aki szinten ugy gondolta hogy ez nem jo es kaptam clostyt amitol elso honapban sikerult...pont azert jott ossze egybol mert igazabol minden eredmenyem jo volt csak egy kis loket kellett a szervezetemnek...ha gondolod kerd ki egy masik orvos velemenyet is
2011. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet a fogigátló. Több kárt okoz mint hasznot. Ha mensi előtt barna pecsételésed van, inkább szedj barárcserjét (pl. premens-t), ez a peteérést is serkenti és rendbeteszi a ciklust.
2011. máj. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, próbáltam a barátcserjét kitolta a mensim és nem múlt el a pecsételés sajnos, négy hónapig szedtem aztán abba hagytam. Én is ódszkodok a fogamzásgátlótól, ezért is kérdeztem a véleményeket, de szerintem is az lesz , keresek egy másik dokit ismét és hátha ő mást mond.
2011. máj. 16. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
3 hónapig szedtem fogamzásgátlót, abbahagytam és azonnal teherbe estem. Nem szabad várni utána, mert akkor megint össze-vissza lesz a vérzésed és nem lesz ovulációd.
2011. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!