Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés! A férjem spermogr...

Teherbeesés! A férjem spermogramja rendben van. A menstruációm ciklusom viszont továbbra is 47 és 56 nap között van (igazából minden második ciklus ilyen). Milyen vizsgálatokra lenne még szükségem mert babát szeretnénk már 10 hónapja nem védekezünk?

Figyelt kérdés
Én voltam hormon vizsgálaton a menstruációm kezdete után 3 nappal, pajzsmirigy hormon vizsgálaton és belső ultrahangon ezek a vizsgálatok mind rendben voltak.
2009. márc. 28. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mindig ilyen hosszú volt a ciklosod?Igyál középidőig málnalevél és cickafarkfűteát napi 2-3 csészével,középidőtől meg palástfűteát napi 1-2 csészével,ha ez se jön be,akkor próbálkozz valamilyen homeopátiás szerrel.Sok szerencsét!
2009. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 1 év után mentem dokihoz,a ciklusaim 24-46 nap voltak.Semmilyen vizsgálatra nem küldött,felírt clostyt, az 1 hónapban 26 napra,a 2.-ban 32-re jött meg,a 3.-ban meg nem jött meg.:)A closty beállítja a ciklust,de ha nem akarsz gyógyszert szedni,próbálkozz a barátcserje kapszulával.Sokak esküsznek rá.

Egy 14 hónapig próbálkozó elméletileg 6 hetes km.

Sok sikert!

2009. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló ciklusaim voltak.

Dokim felírt egy mastodynon nevű homeopátiás cseppet.

28napra pontosan megjött a mensim, és peteérésem is van.

Valószínű nem kell a closty stimuláció :)

Drukkolok.

2009. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!