Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. DPO-n negatív X-epil...

12. DPO-n negatív X-epil teszt reggeli vizeletből, akkor ez a hónap már ugrott?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy 10.-11. dpo-n ezzel már legalább halvány pozit teszteltek, akár délutániból is. Én meg olyan negát vasárnap reggel, hogy a terhességi vonal még fehérebb volt, mint a teszt többi része... :(
2011. máj. 16. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, azért még attól függ, hogy mikor volt a beágyazódás, mert ha kicsit később mint középidő akkor lehet, hogy van még esély. nekem nem akkor volt peteérésem amikor elvileg kellett volna lennie, hanem később. A nem várt napján talán, ha nagyon akarom szellemcsíkos volt, de igazából negatív lett utána. Le is tudtam magamban a hónapot aztán csak nem jött meg:) de a teszt nekem csak később volt pozitív. Aztán jöttem rá, hogy később lehetett peteérésem, de akkor még nem figyelgettem. Most 14 hónapos már a kislányom.
2011. máj. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A PÉ-met tudom pontosan, mert ebben a hónapban hőmérőztem :)
2011. máj. 16. 08:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltőtlenül mutatja ki ilyen korán az XEpil. 2 nap múlva ismét tesztelj, akkor már mutatnia kell valamit. Sok sikert, drukkolok!
2011. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod a peteérésed akkor attól ugye kb 7 nap a beágyazódás, akkor kb még 7 nap, hogy kimutatható legyen valójában. Akkor szerintem is még van 2 nap legalább. Szerintem is kb 2 nap múlva érdemes még egyet tesztelni korábban nem és utána is ha negatív akkor meg is kell jönnie nagyjából, és akkor úgyis tudod.Drukkolok, hogy baba legyen!!!!
2011. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap kéne (nem) megjönnie a PÉ alapján. Holnap reggeli vizeletből valami más teszt kimutatná ha baba van a dologban? Ma el tudok menni venni, milyet vegyek?
2011. máj. 16. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil nagyon halvány volt a 11. dpo-n, de azt hiszem Gravi-t is vettem. Na, azon egyértelmű volt.
2011. máj. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Coraxot vettem... de nem próbálom meg holnap, csak holnapután, ha nem jön meg.
2011. máj. 16. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Baba volt végül?
2011. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem :( és azóta sem jött össze... :(
2011. aug. 18. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(, de ne adjátok fel, egyszer majd csak összejön :)
2011. aug. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!